Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

witam Wszystkich ;-)

Od roku jestem posiadaczem Meganki Kombi 1.4 16V z 2001, prawdopodobny przebieg 200 k km, LPG na sterowniku STAG-300,

Wyposażenie:

- abs

- klimatyzacja

- elektryczne szyby (2 szt.)

- centralny zamek

- immobilaiser

- autoalrm

- halogeny

 

Czy może wiecie jakie może być oznaczenie tego modelu? RT czy RXE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

na dzień dziecka sprawiłem sobie megankę coupe I ph II, rocznik 1999, silnik 1,6 110 KM. Autko ma obniżone i utwardzone zawieszenie, 4 elektryczne szyby, el. lusterka, klimatyzację, 4 poduchy, fabryczne radio ze zmianiarą w bagażniku, wspomaganie, abs. Śmiga jak rakieta :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Adam jestem z Gdańska jeżdżę Renault Megane Scenic z 2004r. Jako, że nie znalazłem forum dotyczącego mojego modelu, postanowiłem dołaczyć do Was, wszak Scenic to też Megane tylko że takie jakby :-D nadmuchane :) .Pozdrowienia dla Wszystkich użytkowników tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pizza w warszawskim wydaniu (Wbrew pozorom i nickowi jestem płci męskiej). Jeżdżę na zmianę Scenikiem phII 1.6 16V z 2001 wersja AIR i Scenikiem II 1.6 16V z 2006 wersja Expression.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!

Wlasnie szukam Megi II 1.5DCI lub 1.4 w benzynie 2002-2004 - koniecznie Grandtour :-D

Poszukiwania to istna droga przez meke :-(

Mam nadzieje, ze dolacze do Was szybko - teraz wertuje ostro forum i doksztalcam sie ;-)

Podziekowania dla "Dario" za pierwsze wskazowki :)

 

PS.

Teraz smigam TICO '00 - super oszczedne i bezawaryjne 8-)

...ale rodzina potrzebuje juz wiecej miejsca.

 

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem świeżym właścicielem meganki z 1997 r. 1,4 8V

mam pytanie czy slusznie sie niepokoje: przy uruchamianiu silnika wskaznik temperatury przez kilkanascie sekund pokazuje max. wartosc, pozniej spada do minimum jednak po paru minutach jazdy temperatura rosnie i to sporo (prawie 3/4 skali) czy jest to jakis powazny problem czy wszystkie meganki tak maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Przemek z Kutna. Dopiero co kupiłem Megane z 1996 roku, 1,6 benzyna 66kW. Wyposażenie : centralny, elektryka, klimatyzacja, wspomaganie, poduszki powietrzne. Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje ze to forum da mi wiele odpowiedzi na nurtujące pytania, i pomoże w dobrej eksploatacja samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!