Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

cześć! na codzień nie ujeżdżam renówki ale żeby nie było, że się do Was nie nadaję to posiadam Renault Dauphine z 61 roku ;-)

mam nadzieję, że specjalnie nie narozrabiam na tym forum i uzyskam kilka ciekawych informacji.

pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie zarówno "weteranów" tego forum, jak i żółtodziobów takich jak Ja:0 Aktualnie jestem posiadaczem R19 chamade 1,7 i.e z 1991 roku, ale planuję kupić nowsze autko. W zasadzie wiem jedno: na 100% renault:0 waham się tylko między laguną a megane-oczywiście w dieslu. Dlatego tu jestem, pozdrawiam serdecznie, zabieram się za lekturę zawartości tej stronki, pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy sie tutaj witaja a ja sie w takim razie pozegnam, dzisiaj wylatuje do londynu wiec na 3 miesiace bede musial opuscic to wspaniale grono, pewnie bede zagladal od czasu do czasu ale napewno bardzo zadko. napewno jak wroce bede chcial zmienic auto mam nadzieje ze bedzie to dalej renault megane ;-) ;-) bede teskinł hehe wiec do zobaczenia po wakacjach

Pozdrawiam wszystkich cieplutko :-D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Przez 7 lat jeździłem Renault Clio II. Byłem z niego bardzo zadowolony i dlatego paluje zakup Meganki lub Laguny. Oba auto mi się podobają i w zależności od tego który pierwszy się trafi w super stanie tego kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!