Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....

 

Od kilku dni jestem posiadaczem Renault Megane Scenic z silnikiem benzynowym o poj. 2 litrow, 8V z roku 1998 - model z 2x szyberdach itd... autko przywiezione z niemiec i ogolnie baaardzo zadbany.... ale nie ominely go szeroko znane bolaczki typu - nawiew dziala tylko na 6, zegarek dziala ale nie swieci, predkosciomierz raz dziala raz nie, oswietlenie bagaznika nie dziala nie wiedziec czemu a poza tym to reszte jak dotad usunalem poprawiajac kostki lub wtyczki :mrgreen:)))

 

Witam wszystkicj serdecznie i pozdrawiam

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników Renault!

 

Od tygodnia wożę się MII phI 1,5 dci Grandtour/100kM/, z grudnia 2004,pierwsza rej.I 2005,

przebieg 120 tys. km.

Jak na razie wrażenia pozytywne, chociaż drażnią trochę dźwięki wydawane przez plastiki

w kabinie.Dzięki temu forum już niektóre zlikwidowałem,a nad innymi jeszcze popracuję.

 

Pozdrawiam i przy okazji najlepsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, od 2 dni jestem, a w sumie moja małżonka, posiadaczem Scenica 2.0 16v z 2000 roku. Korzystając z okazji pragnę wszystkim złożyć serdeczne życzenia Świąteczne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Właśnie dziś stałem się posiadaczem Meganki, mam nadzieje, że znajde tu (na forum oczywiście) odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i jednoczesnie będę mógł komuś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen: megi mamy już ponad rok więc też troszkę doświadczeni :) Autko super trzyma się drogi, super przyspiesza (2.0 F3R 750 115KM), i w miare mało pali lpg, więc więcej można w nią inwestować :-P i upiększac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!