Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Może mój sukces z wycieraczkami polega na tym, ze jak myję auto, lub nawet tylko szyby przecieram , to mokrą szmatką przecieram też gumowe pióra wycieraczek.

Czasami robię to nawet jak nie myję auta, tylko widzę, że jakaś "smuga idzie" .

I nigdy nie odśnieżam nieodmarzniętej przedniej szyby wycieraczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2017 o 22:26, kacper69 napisał:

Naprawdę wymienisz 2 razy w roku?

Ja mam wycieraczki  , które mają już 22 miesiące, prawie 90 tys km przebiegu i wcale nie planuję ich wymieniać.

Naprawdę dobrze zbierają.

Tak, wiem że trudno w to uwierzyć :-D. Napisz proszę jakiej firmy piór wycieraczek używasz (OEM?), może pozwoli to nam wszystkim zaoszczędzić. BTW, gumki wycieraczek też często czyszczę, żeby nie było że wymieniam bo mi paproszek podszedł i smuga się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Laros napisał:

BTW, gumki wycieraczek też często czyszczę, żeby nie było że wymieniam bo mi paproszek podszedł i smuga się robi...

Żeby nie było - ja również to sprawdzam; niemniej zwykle jeśli widzę smugę, to interpretuję to jako przerwaną gumę w tym miejscu i zazwyczaj się nie mylę. Ot, przykład: ostatnio wycieraczki "załatwione" przez budowę bud. użytkowo-handlowego, obok której parkuję w czasie pracy. Teoretyzuję, ale: wg mnie naleciał (wiatr nawiał) na auto jakiś piach/pył i wystarczyło w zasadzie jedno machnięcie wycieraczkami i po zabawie. We wcześniejszym miejscu pracy często miałem na aucie pył z piaskarni i mikro-opiłki z warsztatu metalowego. Jedyny sposób, to nie używać wycieraczek zaraz po starcie z takiego miejsca, ale czasem jest to niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!