Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rlink 2 pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pytania zadaje w imieniu szwagra .1.Czy jest mozliwosc aby zwiekszyć sile nawiewu nie wlaczając przy okazji radia?Szwagier dziwi sie dlaczego jak ma wylaczony tablet i po odpaleniu auta chce zwiekszyć nawiew z poziomu ekranu bo inaczej sie nie da to automatycznie po wlaczeniu tableta wlacza mu sie radio.2.czy mozna korzystać z nawigacji lub ja aktywowować nie uruchamiając przy okazji radia?u niego jest tak że jak chodzi nawigacja to radio jest wlaczone i musi jes sciszać.A czy da sie calkowicie nie wlaczać radia?

lapka2.gif

 

Regulamin pkt. 5.6, literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

U mnie jest tak:

1. Sytuacja wyjściowa - tablet wyłączony (widzę zegar), silnik sobie chodzi

2. Dotykam belki związanej ze zmianami w nawiewie (na dole ekranu) - wyjeżdża ekran sterowania

3. Zmieniam siłę nawiewu i naciskam "powrót" (taka zawinięta strzałka)

4. Ekran sterowania zwija się do belki

5. Radio pozostaje wyłączone, jest ekran z zegarem. Generalnie, radio się nie włącza.

Co do drugiej części (nie testowałem, ale w wolnej chwili sprawdzę): może usunąć w ogóle widget radia i wtedy wg mnie nie powinno się włączać, albo przesunąć widget radia na inną stronę niż "startowa", a na startowej zostawić tylko mapy.

Update: usunięcie widgetu radia nie powoduje zaprzestania jego odtwarzania, przerzucanie pomiędzy stronami również nie. Innych pomysłów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odwiedziłem dziś serwis Renault odnośnie wyżej opisanej usterki. Okazuje się, że wszystkie R-LINK 2 montowane w Renault, które posiadają opcję Mirror mają ten sam problem, który opisywałem.Czyli: nie możliwe jest regulowanie siłą nawiewu z poziomu tableta bez wyłączonego radia. Wszystkie renówki ze starszą wersją R-LINK 2 nie mające Mirror-a nie mają wyżej opisanego przeze mnie problemu. Serwis twierdzi, że nie ma usterki. Po prostu te wersje tak mają. Jedyną opcją jest wyciszenie wcześniej radia do minimum.W 2018r. ma się pojawić aktualizacja systemu R-LINK 2. Jednak Panowie z serwisu nie byli w stanie udzielić informacji czy aktualizacja będzie zawierała poprawkę, która naprawi wyżej opisywany problem. Dodam, że nie możliwe jest powrócenie do wcześniej wersji oprogramowania w R-LINK 2, w której działa to prawidłowo. Wiąże to się z wymianą całego tableta, a co za tym idzie, rezygnacji z systemu mirror w aucie.Więc, podsumowując: mamy mirror-a ale słuchamy radia nawet jak chcemy tylko zmniejszyć siłę nawiewu z poziomu niewłączonego tableta lub regulacja nawiewu działa nam prawidłowo ale nie mamy mirror-a.Coś za coś :-)

Edytowane przez kiryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy jeżdżę moją Renią już prawie rok i jeszcze nigdy nie korzystałem z manualnego kontrolowania siły nawiewu, cały czas mam włączone AUTO. Także mogę się zamienić na Mirror :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niby też jeżdżę na AUTO (NORMAL), ale wkurza mnie czasami, że po paru minutach nawiewy przełączają się na nogi oraz deskę, natomiast przestaje wiać na szyby. Przez co, jak pada deszcz i jest więcej osób w samochodzie, lekko po bokach parują i muszę przełączyć się na sterowanie ręczne. Ale mirrora też bym chętnie przygarnął :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!