Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przebieg


krzysieking

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wie nikt, on na swojej umowie ma przebieg 170 tyś, myślę że był skręcony zaraz jak przekroczył Polska granicę, a gość faktycznie ma kłopot zdrowotny z nogą i automat ma

 

Nic nie ugram więc teraz tylko pytanie czy jeszcze tym pojeżdżę trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać można, ja dlatego po 2 tygodniach pobiegłem przerejestrować, wczesniej podatek, ale w komunikacji nie byli zdziwieni że poprzedni nie przerejestrował tylko chcieli poprzednia umowe i tyle, czyli mozna nie przerejestrowywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ciekawe czy uda Ci się dotrzeć do tego pierwszego właściciela. Jeśli to on sam sprowadził to będzie znaczyło, że przekręcił zegarek. Jeśli kupił od handlarza na jakąś fakturę to może byś coś wskórał bo znajdziesz tego, który popełnił przestępstwo i może jakiś dowód. Gorzej jak kupił na tzw. Niemca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym próbował dotrzeć do korzeni ale to może kwestia charakteru. Nic nie masz do stracenia. Jakąkolwiek decyzję podejmiesz mam nadzieję, że auto będzie Ci dobrze służyć. Przy takim przebiegu jest duża szansa na to, że spora część "wrażliwych" elementów była już wymieniona przynajmniej raz. Pamiętaj tylko o wymianie oleju (dobrego) i filtrów co 10kkm, unikaj krótkich jazd, nie butuj zimnego i nie gaś od razu po skończonej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, oczywiście będę próbował dotrzeć, i zobaczę co z tego wyjdzie, autko jest fajne, podoba mi się i jak zostanie u mnie to na pewno będzie dobrze i odpowiednio traktowane, muszę jeszcze sprawdzić co z olejem, dopiero zrobiłem jakieś 700 km, w tym troche po Bieszczadach i radzi sobie, są jakies normy ile oleju może pobrać na  tysiąc km czy jakos tak...

Masz rację, zgadzam się z tym że duża większość tak ma i duża większość o tym nie wie.... i żyje i jeździ, dzięki kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krzysieking napisał:

są jakies normy ile oleju może pobrać na  tysiąc km czy jakos tak...

A pobiera? Dużo? Najlepiej byłoby gdyby tego nie robił. Miałem 1.5 101KM w MII więc inny silnik i między wymianami dolewałem jakieś 0,5-0,8 litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nic nie dolewałem, tak tylko pytam  " na zaś" mam ja dopiero 2 tygodnie i jakieś 700 km zrobione,

powiedzcie co to może być: jak ja odpalam to cos tak chwile dośc głośno buczy, wyje w kabinie, zaraz cichnie, w czasie jazdy tego nie słychać a na luzie jest lekko słyszalne, wyłączałem klime, wentylator, przełączam z auto na manula i tak jest zakażdym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzysieking napisał:

Dodatkowo w dowodzie mam 81KW a po numerze VIN w Renault polska jest 78KW

Znasz może wyznacznik silnika? K9K 832 czy 836. Ewentualnie podaj pierwsze  sześć znaków z VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!