Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Hałasy, trzaski, uderzenia nawet przy najmniejszej dziurce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :-) Jest to mój pierwszy post na tym forum i najprawdopodobniej ostatnie Renault jakie kiedykolwiek kupię. Jestem.  posiadaczem Megane 3 coupzimne w momencie kiedy zaczynam hamować z tyłu auta słychać straszny szum też nie wiem co to jest...

Naprawdę odradzam kupna tego auta, zastanawiam się w tym momencie czy inwestować jeszcze jakąś złotówkę w to auto czy po prostu wziąć i się go pozbyć. 

Edytowane przez bartinio21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zwracasz uwagę na właściwy dobór  markowych części, czy dajesz się wykorzystywać przez naciągające warsztaty, którzy się w tym specjalizują?. Oni to robią dla osiągnięcia maksymalnych zysków i nie dbają o Twój komfort i Twoje bezpieczeństwo. Samochód jak każdy ma swoje minusy, ale nie mogę się zgodzić z wypowiedzią odnośnie beznadziejnego przedniego zawieszenia. Szum z tyłu przy hamowaniu to wykończone tarcze i niedobrane, twarde klocki.

Pewnie to jest tak - żeby ładniej wyglądało wysoki alus z profilem 35 i obniżone sportowe zawieszenie i wtedy na tyłku czujesz każdy kamień leżący na asfalcie. Jedynie co można stwierdzić to fakt, że dobre części do naszych samochodów kosztują duże pieniądze w stosunku do wartości rynkowej auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za odpowiedź. Co do naciągania to absolutnie odpada. Mam dwóch mechaników, dwóch dobrych znajomych, którzy gdy chciałem chociażby wymienić amortyzatory odradzali mi bo mówili, że szkoda pieniędzy ponieważ nie ma żadnych wycieków itp.. i tak z paroma innymi rzeczami również było. 

Co do części też zwracałem na to uwagę co kupuje, starałem się dobierać w miarę rozsądnej cenie ale też tak by to nie były buble tanie bo za takie mechanicy nie brali odpowiedzialności. Też myślałem, że to wszystko jest winną jakiegoś wypadku z dawnych lat. Ale mechanicy oglądali go, robiliśmy geometrię kół, która też mogłaby to potwierdzić. Wszystkie szyby są oryginalne, lakier był również sprawdzany... 

 

A jak Wasze coupe zachowują się na drodze? twardo trzymają się drogi i nie słychać wszystkie co się najedzie w kabinie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam Megane coupe już 5 rok. Nie potwierdzam żadnych trzasków i dziwnych dźwięków z tylnego zawieszenia. Auto trzyma się drogi przyzwoicie, większość aut, a może raczej kierowców, na zakrętach jest w stanie objechać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!