Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ocena ogłoszenia Megane 2011


dMnClNr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby zerknąć na to ogłoszenie: link ? Cena wydaje mi się atrakcyjna i pewnie wynika z przebiegu auta. Czy warto jechać obejrzeć tą sztukę czy raczej odpuścić? Ponad 200kk km na fabrycznej instalacji LPG. Czy taki przebieg na LPG może oznaczać, że silnik jest już zużyty?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to na pewno nie jest atrakcyjna.

22,9 k pln  za 7 letnią megane to jest atrakcyjna cena? Dla mnie na pewno nie.

Brak dekli, kierownica zużyta chyba więcej niż obiecywany przebieg, zdjęcia zrobione tak, żeby nic nie było widać.

Czy są dokumenty, na te wymiany oleju co 10 tys km?

Czemu w tym aucie padły wahacze przy tak małym przebiegu?

Sprzedawca wstycdzi się swojego nr rejestracyjnego, może coś ukrywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia rzeczywiście w fatalnej jakości i jest ich mało. Znalazłem przynajmniej dwie nieścisłości w opisie: klimatyzacja jest dwustrefowa - to na plus, natomiast ksenonów to on raczej nie ma. Jak zauważył kolega Kacper jeśli olej był wymieniany co 10k km to powinien być ślad w postaci faktur na wykonanie usługi czy nawet rachunków za olej i filtry w przypadku samodzielnej wymiany. W ogłoszeniu nie ma też żadnej informacji na temat serwisowania układu LPG, zresztą opis w ogóle jest bardzo "oszczędny". No i te wahacze dają do myślenia. Cena, przynajmniej wg mnie jeszcze nie jest najgorsza, przebieg też do przełknięcia. Jeśli nie masz daleko, jedź oglądać z kimś ogarniętym w temacie, posprawdzajcie wszystko dokładnie, auto krajowe więc wizyta w ASO z właścicielem lub wykupienie raportu dotyczącego historii samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za szybką odpowiedź, już będę wiedział na co zwrócić uwagę :-) Na tygodniu podjadę obejrzeć samochód i dam znać jak było. Co do ceny tego egzemplarza wydaje mi się dosc dobra jak na salon PL ponieważ druga sztuka u mnie w miescie tez z 2011 jest wystawiona za 28900. Co prawda sprzedaje ja dealer renault i przebieg jest mniejszy bo 100k, no ale 6 tysięcy roznicy? No bez jaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-energy-tce-130km-full-opcja-przebieg-69000-navi-okazja-ID6zwbe8.html

ta też jest od Ciebie z miasta, mały przebieg VIN i data pierwszej rejestracji podana. Może warto zobaczyć

Edytowane przez Gery89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!