Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup scenic benzyna


smarcin3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłbyś zainteresowany moim, wystawionym na forumowej giełdzie?

 

Do zrobienia próg i tylne drzwi. Rozrząd, oleje, filtry, świece nowe. Zawieszenie, hamulce jak nowe, wnętrze też. Przebieg potwierdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy: nie widzę naklejek na progach (może są, ale nie widać). Brak śruby centralnej przy zderzaku - do sprawdzenie cały przód.

Drugi: zdjęcia trochę podpicowane, niby ich dużo ale tak zrobione, żeby za dużo nie było widać kluczowych elementów. Zauważyłem tylko brak napisu "renault" na pokrywie bagażnika.

Najlepiej obejrzyj ten trzeci od @meganecoupe02  będziesz wiedział chociaż co naprawiałeś, a tak i tak kupisz naprawiany tylko nie będziesz wiedział jak bardzo był uszkodzony lub odmłodzony licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słabe zdjęcia typowo pod sprzedaż Brak wklejek na tylnych błotnikach lub ich po prosu nie widać na jasnym lakierze.

W ogłoszeniu brak zaznaczonego "bezwypadkowy".

Wnętrze wygląda ładnie co sugerowałoby poprawność przebiegu.

 

2. To samo brak wklejek na tylnych błotnikach.

Słabe wyposażenie, manualna klimatyzacja.

Nie jestem pewien czy w tej wersji wyposażenia występowała skórzana kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mireczek01 napisał:

Najlepiej obejrzyj ten trzeci od @meganecoupe02  będziesz wiedział chociaż co naprawiałeś, a tak i tak kupisz naprawiany tylko nie będziesz wiedział jak bardzo był uszkodzony lub odmłodzony licznik.

Ale tam już coś było bo poducha z przed lifta i decha chyba też (słabo widać).A co do uszkodzeń to kosmetyka i chociaż wiadomo dlaczego autko zostało przeznaczone do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu73 niestety nie masz racji z poduchą i konsolą - w tej wersji wyposażenia były takie poduszki. Jak przejrzysz ogłoszenia to też to zauważysz. 

Auto, które oferuję na 100% nie miało żadnej przygody z przodu. Stan poza uszkodzeniem określam jako idealny. Wrzuciłem ogłoszenie na forum, bo rzadko zdarza się samochód w takim stanie. Uszkodzenie progu i drzwi prawdopodobnie będę niedługo naprawiać, a chciałem sprzedać w takim stanie jak jest, żeby nikt nie powiedział, że auto było zespawane z dwóch. 

Takie auta na zachodzie zaczynają się od 5 tys euro. Koszt naprawy "mojego" to ok 1000zl. Poza tym nie wymaga żadnego wkładu finansowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzychu73 napisał:

Ale tam już coś było bo poducha z przed lifta i decha chyba też

Ściągnij sobie katalog i zobaczysz, że srebrna obwódka w poduszce w polificie, w słabszych wersjach była za dopłatą + skóra na kierownicy i biegach. Tak samo w megane II. Natomiast jak zobaczysz przedlift ze srebrna obwódką, to na pewno zmieniona była poduszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była pewność - zdjąłem poduszkę kierowcy i jest na niej data: 18.11.2007 (zdjęcie w załączniku. Przesyłam też kilka innych zdjęć, w tym książki serwisowej i historii napraw z Renault. Nr VIN i tabliczka znamionowa do wglądu.

 

IMG_20180222_165856.jpg

IMG_20180222_162242.jpg

IMG_20180222_155959.jpg

IMG_20180222_155722.jpg

IMG_20180222_155646.jpg

IMG_20180222_155557.jpg

IMG_20180222_155535.jpg

IMG_20180222_155515.jpg

IMG_20180222_155507.jpg

IMG_20180222_155454.jpg

IMG_20180222_154002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!