Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie o felgi 20 opony 235/30


radzio327

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem świeżakiem na tym forum kupiłem Megane 3 1.9 dci Coupe 2011 r na 20 calowych felach z oponami 235/30... wygląda świetnie jeździ się nie najgorzej jeżeli chodzi o polskie drogi :-D ale auto bardziej w trasy niż po mieście będzie woziło dupkę :-D Ale co chwile słyszę opinie że za duże felgi dramat itp... i ogólnie się zastanawiam co teraz zrobić? Kupuje chyba używane felgi 17 do zimówek bo muszę zimówki kupić do autka, i zastanawiam się czy kupować letnie opony na tą 17? Dylemat jest spory auto koloru białego felga czarna z białym wykończeniem no bajka się prezentuje i tak jak mówię w trasie świetnie na nierównościach jeżdże przepisowo :-D a mam od znajomego do kupienia używane 17 felgi srebne za 600 zł  wiadomo do tego zimówki 2 tys... letnie opony 1600 zl nowe i robią się koszta a te 20 opony na dwa sezony spokojnie starczą.... prosił bym o rady, nieraz jak mijam tą samą meganke i stoi na 17 to też robi robotę, alle w moim przypadku chodzi o kwestię finansowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, ale pod przedszkole, gdzie codziennie podjeżdżam 2x i parkuję równolegle - czyli bliziutko krawężnika - chyba bym nie podjechał :-) Ja bym - dla świętego spokoju - zmienił chyba na 17", bo po Krakowie chyba się ciężko jeździ, co? :-) (też parkuję na Ruczaju)

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ze dużo nie jezdze po Krakowie jak musze i wtedy poprostu uwarzam na gorszych drogach :-) auto głownie na jazdę po za miastem trasy plus za granica... właśnie koszt mnie przeraża zmian bo mam felgi do kupienia 17 używane za 600 zł ale białe i pasuje je pomalować to są koszta plus opony letnie 1400 zł plus zimowe z 2 tys robi sie wydatek sporawy na raz :( 

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 i 5.8 - literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero mam auto 2 tyg wiec nie wiem jak kwestia zawieszenia będzie sie miała 

A taka oponę łatwo jest przebić ?

Decyzja zapadła zmienione felgi na 17 oryginalne Renault plus nowe kapcie goodyear :-) auto troszkę straciło na wyglądzie ale komfort jazdy podniósł sie niesamowicie teraz żadna dziura mi nie straszna :-D

86EAD65E-DDEE-422D-BF94-EF74CF354194.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!