Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II Cabrio -


boldenon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zakupu megane II w wersji cabrio, co sądzicie o tym ogłoszeniu? Warto jechać? mam około 100 kilometrów 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-9-dci-120-km-cabrio-karmann-prywatny-samochod-ID6zRBf3.html

Trochę przeraża mnie przebieg 230~~ tys, ale wydaje mi się on normalny przy tym roczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem wersja Karmann to nie była "w skórze" w środku? Tylna ramka tablicy rejestracyjnej jest z warsztatu/sklepu na ul. Pocieszka, gdzie kiedyś kupowałem kilka drobiazgów - zajmują się tylko "francuzami", może to ktoś od nich sprzedaje... Strasznie dużo rzeczy zrobione + 2 komplety nowych opon w tym samochodzie :-) Mnie to zawsze brzmi niewiarygodnie, ale  może faktycznie gościu >>musi<< sprzedać. Jakbyś się zdecydował, to jedźcie z autem na sprawdzenie gdzie indziej :-) (w okolicy jest m.in. Bosh, ASO Renault) - a nie na Pocieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmann to nazwa wszystkich kabrioletów megane  II CC, bez względów na wyposażenie. To jest producent (podwykonawca) tej wersji nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Naoglądałem się ich trochę przez ostatnie kilka dni.
Rzadko są bez skóry....

EDIT: wszystkie właściwie na które trafiam z kierownicą po prawej stronie są bez skóry.

Edytowane przez soko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

również przymierzam się do zakupu takiego cabrio. Słyszałem, że to mało popularny, lecz bardzo udany model i jeśli ktoś chce mieć cabrio w rozsądznej cenie to "to jest to".

Dlatego też chciąłbym Was - bardziej doświadczonych w tej materii - podpytać, co sądzicie o tym samochodzie? Na co należy zwrócić uragę przy kupnie i na jakie ewentualne problemy należy się przygotować juz po zakupie? Większość tych aut na naszym rynku to auta sprowadzone, roczniki 2005-2007 i 120-160 tys. km przebiegu w cenie "na oko" 10-14 tys. zł - czy warto w takie uata jeszcze inwestować? Które silniki warto brać pod uwagę (interesują mnie raczej benzynowe)? Co sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!