Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie  zle  popatrzylem  :4_joy::4_joy:

 

Postanowilem kupic Lesjofors  4072954 . Obecnie  u mnie odlegosc miedzy kolem a nadkolem to 12cm.  Dam znac po wymianie czy cos sie zmienilo. :rolleyes:

Edytowane przez Naruto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Continental I suplex to sa sprężyny z wersji na Rosję. Polecam omijać szerokim łukiem.

Wahacze RTE też nie polecam bo też wersja na Rosję szkoda czasu i pieniędzy.

Szkoda że wielu producentów sprzedaje części do Ruskich Megane.

Amorki polecam blistein.

Jak coś mam komplet przód i tył używanych założonych 4 miesiące temu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam założone sprężyny KAYABA z przodu od ponad roku i też mam auto podniesione, zakup był po prostu ze względu że stara sprężyna która była wcześniej zamontowana (komplet przód :):)) firmy JAMEX mi pękła. Więc zakupiłem KAY żeby mieć lepszy komfort przecież sprężyny bardzo dobre no i tu się zaczął problem. na tych sprężynach auto podniosło się do (przeswit miedzy kołem a nadkolem - 13-13,5 cm) wiec bardzo nie ładnie), trochę mnie to wkurza. zastanawiam się nad wymianą chyba pójdę w stronę starych sprężyn - JAMEX 

Zdjęcia poniżej.

IMG_20200215_162716.jpg

IMG_20200215_162629.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie komplet nowych Eibach i będzie super. Troszkę niżej jak seria, trochę sztywniej. Jak lubisz ładnie wyglądające auto i lekko poprawione właściwości jezdne to jest to najlepsze rozwiązanie, wielokrotnie przeze mnie sorawdzone. Oczywiście nie jest to kompletne zawieszenie sportowe ale poprawa względem serii jest. 
Koszta też nie porażające.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po wymianie sprężyn na obniżające Jamex dystans miedzy nadkolem a oponą zmniejszył  się z  12 cm do 6cm . Auto wygląda teraz o wiele lepiej a także lepiej się prowadzi.

Pozdro.:)

IMG_20200405_173815042_HDR.thumb.jpg.4c5423576b3f0959cb217108d7d0c4cf.jpgIMG_20200405_173823607_HDR.thumb.jpg.237f92ee2717dded487687608d3062a9.jpg

Edytowane przez Naruto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!