Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Prawdopodobnie przez nieuwagę zostawiłem załączony zapłon na cały dzień z kartą w aucie (nie jestem tego na 100% pewien). Gdy wieczorem chciałem odpalić auto po wciśnięciu przycisku start jest całkowity brak reakcji - zegary ciemne, kontrolka IMO miga, słychać tylko jakiś przekaźnik po lewej stronie. Nic nie działa oprócz centralnego, awaryjnych, wentylatora dmuchawy i oświetlenia kabiny. Akumulator rozładował się do 10,8V więc go wyjąłem i naładowałem ale nic to nie dało. Próbowałem połączyć się ELM327 ale nie ma komunikacji z żadnym sterownikiem. Bezpieczniki przy akumulatorze i przy klemie sprawdzone. Co mogło paść, co sprawdzić?   Auto to Scenic II z silnikiem 2.0 benzyna.

Edytowano przez sliver001

Włożyłeś nową baterię w kartce? Albo wyjmij baterię z karty na chwilę i potem włóż powrotem i sprawdź.

Naładowałem akumulator, zamykasz samochód z pilota, otwierasz i wchodzisz, wkładasz kartę i start ( czasami pierwszy raz trzeba dłużej przytrzymać).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować