Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

byłoby świetnie, jeśli faktycznie to by się udało zrobić :)

inna kwestia, kiedy i czy będzie wsparcie dla carplay (iphone), bo z tego co wyczytałem korzystając z translatora, to działać ma tylko android auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojtek_m napisał:

Tak ,da się ! Sprawdzona metoda ,mam tak ustawione od 2 m-c i nic się nie dzieje złego z systemem ,auto nie gaśnie podczas postoju  . Trzeba zmienić wartość z 0 na 1  jak na ilustracji w linku. Co prawda pojawia sie jakiś error podczas zapisywania ,ale tak ma być , tak było opisane na forum włoskim. Tutaj akurat fota z rosyjskiego + filmik

 

https://www.drive2.ru/l/512519204419665945/

 

Udało się koledze zainstalować nowy soft 3.3 w swojej megan IV ? Rozumiem ,że wypakowany plik wrzucamy na pena i podpinamy do auta i wszystko leci z automatu ,czy coś trzeba jeszcze podmienić przed wpięciem pendriva ?

 

Udało się. Sukces. I to z wersji 2.2.15.703 a nie z 2.2.19 - ryzyk fizyk był.

 

Powłączane wszystko jak należy - pojawiły się nowe opcje w dev mode od razu AA - ustawione wszystko (wszystkie opcje na activate z SPRV itd co tam chcą) - tyle że nie wykrywają się z telefonem :) jeszcze trochę się pomęczę zanim pewnie dojdę co jest z czym nie tak i dlaczego może to wina teraz telefonu być...

 

W kwestii aktualizacji:

Kopiuj wklej bezpośrednio do pendrive. Włączyłem silnik. Wsadziłem do USB. Wykrył aktualizacje - klikam aktualizuj. Czekać. Czekać. z 5 minut. I gotowe włącza się normalnie system. Automat.

(Pamiętać ustawić w nawigacji, na nowo fotoradary i inne dźwięki powyłączać z prędkością)

 

Ogólnie nic się nie zmieniło. Wszystko to samo.

IMG_20190103_164044_DRO.jpg

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Również za odwagę ;-)

Czy zauważyłeś jakieś nieprawidłowości w działaniu? Mam na myśli np. te, o których napisali na hiszpańskim forum w części dot. powrotu z wersji 3.3.16.960 do 2.2.19.300, czyli sterowanie głosowe i linie kamery cofania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrozumiałem, że mogą być problemy... z tłumaczenia Google fragmentu strony http://www.foroclub.es/megane4/viewtopic.php?f=420&t=20311

 

Cytat

UWAGI DO ROZWAŻYĆ
- sterowanie głosowe i infolinie kamery są ponownie jak przed aktualizacją ... 
- Wszystkie mapy nawigacyjne zostaną usunięte, ale można pobrać później nowego odcisku palca poprzez zestaw narzędzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, daro74 napisał:

Gratulacje!!! Również za odwagę ;-)

Czy zauważyłeś jakieś nieprawidłowości w działaniu? Mam na myśli np. te, o których napisali na hiszpańskim forum w części dot. powrotu z wersji 3.3.16.960 do 2.2.19.300, czyli sterowanie głosowe i linie kamery cofania. 

 

Sterowanie głosowe z kierownicy z początku nie działało bo chciał od razu odpalić za pomocą BT telefon. Ale to wynikło pewnie z opcji zmienionej w dev mode z Audio na haptic. Naprawione przez dd4all i działa jak należy.

 

Mapa raczej stara została. Nic się nie zmieniło. Osiedla mojego jak nie było tak i nie ma. - Jutro popatrze za aktualizacją z Rlink może akurat znajdzie się cudem.

 

Poprawione zostały drobne rzeczy na pulpicie - znak kropki temperatury jakiś większy się zrobił. Takie kosmetyki mało zauważalne. Może szybciej zaczął działać ? Jutro jeszcze się będę temu przyglądać.

Edytowane przez dzikuman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lol19pl napisał:

@dzikuman Nie masz kamery cofania?

Ja jutro spróbuję, nie mam kabla (na razie) do zmiany komend głosowych, ale jeśli kamera będzie działać, to zakupię, a jak nie to mam cały weekend na powrót do 2.2.19.300.

 

Brak u mnie od nowości kamery - nie mam jak sprawdzić czy działa czy nie.

 

Co mogę powiedzieć to, że cokolwiek było ustawione w dev mode - to zostaje. Po aktualizacji z 2.2 na 3.3 nie zmienił ekranu powitalnego RS na gt z powrotem ani dodatkowych włączonych ustawień. Wszystko po staremu jest.

 

Grzebiąc w dd4all i dev mode widziałem tam opcje do kamery żeby linie włączyć. Takiego coś kojarzę, że jest na pewno. Są opcje do ustawiania kamery w razie czego.

cam.JPG

Edytowane przez dzikuman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lubowitz78 napisał:

Hmmm-coś czyli????

 

Podejrzewam, że jeżeli Soft 3.3 był brany z Megane hatchback - a zainstalujesz w Megane kombi lub sedan to mogą być problemy. To tylko moje przypuszczenia - pewnie da się to zmienić i tak.

 

Instalując nowe 3.3 musisz być przygotowany z kabel dd4all w razie czego. Inaczej to jak jazda na łysych letnich po rondzie przy -1.

Edytowane przez dzikuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!