Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie trzymajcie mnie bo mnie zaraz szlag trafi i spale tą k....

20 razy probowałem wejsc do tego trybu dewelopera by odblokowac małemu możliwość oglądania bajek podczas jazdy i nic.

Pendrive sformatowany, folder DEBUG stworzony a w nim plik DbgEnable.Ige (rozszerzenie zmienione) i nic.

Już różnorakie kombinacje robiłem ze wszystkich tutoriali na internecie i nie włącza sie wgl. Probowalem na odpalonym silniku, na zgaszonym i zero skutku...

W piatek czeka mnie dluzsza trasa i chcialbym juz malemu puscic bajki bo nie lubi jezdzic a tu dno ten r-link.

Chyba ze jest ktos z okolic Tychow kto by mi to ogarnal.Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie było tematu...Debila z siebie zrobiłem, dopiero teraz oglądałem tutorial z tworzenia tego pliku i tam dopiero zobaczyłem że ma być rozszerzenie lge (przez L male) a nie Ige (przez I duze). Zmieniłem i zatrybilo od strzała. Jakbym sobie nie poradził w tym deweloper Mode to się odezwę do CB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem to kumplowi-i szczerze też myślałem że jest coś  nie tak,jednak za którymś razem udało mi się w końcu wejść w tryb Developera :mrgreen:

Ok nie ma problemu.Powodzenia :mrgreen:

Tylko......ostrożnie w tym trybie bo jakiś czas temu nieźle sobie naj....łem w R-Linku :smug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcin33892 napisał:

Dobra działa :D Nic nie zmieniałem oprócz przeglądania zdjęć podczas jazdy i oglądania filmów podczas jazdy, więcej mi nie potrzeba :)

 

Pamiętasz jak ta opcja oglądania się nazywa? Też muszę to przestawić. 

 

Przy okazji ma ktoś aa mirror w telefonie z androidem 8.0 bo nie umiem go zrotować, zeby muszczać apki na wyświtaczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2018 o 00:26, kamil007 napisał:

AA nie aktywujesz ratunek tylko co mają wersję 3.3 (czyli dla wszystkich) :-D instalujesz wersje 3.3.16 --> potem jak chcesz wersje 4.XXX (obrazu wersji 7.XX) jeszcze nie znalazłem. Oczywiście wersje 4.XXX mam i działa ale w trybie debugowania ją odpaliłem.

Na zdjęciu pokazuje co zaznaczyć żeby filmy otwarzały się w sposób ciągły.

I podkreślam jak nie wiesz co zrobić w trybie DV zapytaj!!

 

Na zdjęciu pokazuje co zaznaczyć żeby filmy otwarzały się w sposób ciągły.

 Dla tych co nie kumają (tryb debugowanie kasuje się przed ASO w 10 sek) :-D

 

filmy.jpg

To co kolega tu zaznaczył to jest od oglądania filmów podczas jazdy, a pod tym masz oglądanie zdjęć podczas jazdy. Ustawiasz tak jak na zdjęciu że ma być "Permited" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za printscrn, do do aa to się nie zgadzam bo z starym telefonem Lenovo android 6 zrotowany odpaliłem i działało wszystko. Teraz mam huawei i addroind 8.0 póki co programy które ściągnąłem nie potrafią zrobić roota (przynajmniej jednym przyciskiem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2018 o 18:03, lukasz.sniezek napisał:

Ważna uwaga NIE klikać dla opcji display mode High jeśli masz mały ekran i Med w przypadku gdy posiadasz wysoki ekran. Kliknięcie jeden z tych opcji powoduje czarny ekran i konieczny staje się reprog w ASO.. podobno da się to naprawić też w inny sposób opisywany na forach IT, SE ale u mnie nie działały. 

Wiesz moze jak to naprawić ... ? Brat włączył nie umiał się posługiwać i zepsuł a czwarta wizyta w ASO w 2 miesiącach mnie zabije :/

Edytowane przez NySoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x

Pytanie za 100 pkt teraz gdzie ja zajdę kogoś kto ma taki program i mi to zrobi :P

 

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!