Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Dla potomnych gdy Android Auto nie działa na Rlink2 3.3:

Wina telefonu. W developer mode w telefonie:

  • Debugowanie wyłączone
  • Wybierz konfiguracje USB - ustawić na MIDI - ogólnie MTP ciągle włączone jest.

Przy podłączeniu do rlink2 wybrać opcje połączenia na MIDI i wykrywa. Raz jak wykryje - wykryje już za każdym razem. Działa wszystko z kierownicy.

---

Oczywiście jeszcze tylko jeden problem. Jest na pół ekranu mapa - a nie na cały, przynajmniej u mnie. - Dajcie znać czy u was też na pół ekranu jest AA. Pewnie problem w telefonie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dzikuman napisał:

Dajcie znać czy u was też na pół ekranu jest AA. Pewnie problem w telefonie dalej.

Co znaczy na pół ekranu? 

Mam AA "od zawsze" i nigdy nie było na pół ekranu ale ja mam 7'', który jest poziomy. Pokaż fotkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA działa tylko w poziomie w związku z czym na dużym ekranie nie wypełnia całości. Na dole dalej jest sterowanie klimatyzacja a później znaczną część wypełnia AA a reszta to pusta przestrzeń. 

Łooooo widzę że koledzy z Hiszpani trochę ogarnął temat podziału ekranu na AA i Rlink 2. Czy ktoś wie jak to jest zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczerze mówiąc,jeśli AA działa tylko w poziomie i nie wypełnia całego ekranu 8,7" ,który mam ,to jak dla mnie instalacja zmodyfikowanej wersji 3.3 nie ma najmniejszego sensu i szkoda czasu.

Za dużo zachodu i niewiadomych(sterowanie głosowe,linie kamery) tylko dla samego AA,który jeszcze nie do końca działa jak powinien.Pass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, LTar napisał:

Łooooo widzę że koledzy z Hiszpani trochę ogarnął temat podziału ekranu na AA i Rlink 2. Czy ktoś wie jak to jest zrobione?

To chyba ma być dostępne w wersji 8 R-linka. Tutaj znalazłem informacje na ten temat: LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Ktoś to dostanie. Ja nie sądzę żeby system 3.3 został uaktualniony do 8.0 chyba że będą takie cyrki jak z 2.2 do 3.0....

38 minut temu, lubowitz78 napisał:

To szczerze mówiąc,jeśli AA działa tylko w poziomie i nie wypełnia całego ekranu 8,7" ,który mam ,to jak dla mnie instalacja zmodyfikowanej wersji 3.3 nie ma najmniejszego sensu i szkoda czasu.

Za dużo zachodu i niewiadomych(sterowanie głosowe,linie kamery) tylko dla samego AA,który jeszcze nie do końca działa jak powinien.Pass.

To akurat normalne. AA ani car Play nie działają na pełnym ekranie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lol19pl napisał:

@dzikuman Ma wersje gt, a tam 8,7" było standardem chyba, w każdym razie jest rozwiązanie na twój problem - https://www.foroclub.es/megane4/viewtopic.php?p=284522#p284522

 

Już. Ogarnąłem - problem miałem z tym, że kliknąć naście razy - Ale gdzie ?!. Szukam tego. Szukam. Nie ma. Instaluje inne wersje. Nie ma. Szukam dalej. Dopiero doczytałem ze zrozumieniem i przetłumaczyłem sobie ze zrozumieniem gdzieś na innym forum...  i znalazłem na samej górze w napis...

 

Ustawione. Sprawdzę jutro na całym ekranie.

 

1 godzinę temu, lubowitz78 napisał:

To szczerze mówiąc,jeśli AA działa tylko w poziomie i nie wypełnia całego ekranu 8,7" ,który mam ,to jak dla mnie instalacja zmodyfikowanej wersji 3.3 nie ma najmniejszego sensu i szkoda czasu.

Za dużo zachodu i niewiadomych(sterowanie głosowe,linie kamery) tylko dla samego AA,który jeszcze nie do końca działa jak powinien.Pass.

 

Wszystko działa jak należy. Ustawić raz i po problemie. Przeszedłem już przez wszystko. (no oprócz wracania ze Sport do Perso)

 

Głównym powodem dla którego rzeźbie w AA jest ruch uliczny i aktualne mapy. Teraz je będę widzieć i to for free :D

 

Dziękować wszystkim.  !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może byś napisał instrukcje jak powiększyć AA... bo napisałeś, że trudno znaleść ale Ci sie udało tylko nie napisałeś jak... n/c.

 

Dobra trzeba mieć najnowsze AA wejść w About nacisnąc 10 razy w niebieską belke i wlaczyć ustawienia developerskie aplikacji, potem w trzy kropki po prawej i ustawienia aplikcji a następnie odblokować video output 720 lub 1080 

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pum4 napisał:

To może byś napisał instrukcje jak powiększyć AA... bo napisałeś, że trudno znaleść ale Ci sie udało tylko nie napisałeś jak... n/c.

 

Dobra trzeba mieć najnowsze AA wejść w About nacisnąc 10 razy w niebieską belke i wlaczyć ustawienia developerskie aplikacji, potem w trzy kropki po prawej i ustawienia aplikcji a następnie odblokować video output 720 lub 1080 

 

Pum4 najnowsze AA czyli które?

Możesz zrobić PrtSc dla tych którzy są wzrokowcami, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pum4 napisał:

To może byś napisał instrukcje jak powiększyć AA... bo napisałeś, że trudno znaleść ale Ci sie udało tylko nie napisałeś jak... n/c.

 

Dobra trzeba mieć najnowsze AA wejść w About nacisnąc 10 razy w niebieską belke i wlaczyć ustawienia developerskie aplikacji, potem w trzy kropki po prawej i ustawienia aplikcji a następnie odblokować video output 720 lub 1080 

 

Ah ! Tyle poradników zrobionych, sądziłem że tylko ja nie ogarniam tej filozofii gdzie to kliknąć. Tak ta belka z napisem na samym środku na górze.

 

Zdjęcie AA przed zmianą:

 

IMG_20190104_210440_DRO.thumb.jpg.fa7113cb1b084bad9bc2b21408b668b9.jpg

 

Zdjęcie AA na 1080p:

 

IMG_20190105_140610_DRO.thumb.jpg.529e2bfb46d6d9809f20fbf28d717912.jpg

 

A, że nie jestem do końca usatysfakcjonowany, porzeźbię w telefonie. Spróbuje to rozciągnąć na całość. Odezwę się gdyby był sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!