Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.06.2018 o 01:42, kamil007 napisał:

A i najważniejsze odblokowanie AA i car Play możliwe jest w trybie DV jedynie w wersji 3.3.x.

W wersji 2.x.x musimy zapatrzyć się w kabel i uruchomić usługę przy pomocy laptopa. Chyba że ktoś zgra obraz systemu w wersji 3.3 i zainstaluje na wersji 2.x.x (we Francji i Rosji) już próbowali z powodzeniem :-)

 

Hejo wszystkim,

 

Właśnie zacząłem grzebać w dd4all w Megance GT - łudzę się, że ustawie Android Auto na 2.2.x.x - ustawienia są do włączenia AA - wszystko jak w poradnikach, ale po zapisaniu zmian i resecie r-linka wszystko wraca do ustawień poprzednich. Nic nie zapisuje.

 

Można o podpowiedź gdzie mogę uruchomić usługę ręcznie ? z poziomu dd4all czy DM ?

 

---

A swoją drogą czy patrzyliście jak zrobić myk z powrotem do trybu perso po kliknięciu w RS ? - w Perso jeżdżę,  ale czasem potrzeba włączyć na pare chwil sportowy - kolejne kliknięcie w RS i wraca do trybu Normal - a wolałbym perso - Da rade ustawić ?

 

To jest rozwiązanie na moje pytanie ? ->

Dnia 6.08.2018 o 16:21, chucky80 napisał:

^^

 

DiagRw -> MEX -> CF_MEX_Mode_Default -> Perso

DiagRw -> MEX -> CF_MEXStart_Mode -> Previous 

 

Edytowane przez dzikuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jeszcze nic nie kombinowałem, ale chciałbym w swojej megance rlink 2.2... włączyć możliwość oglądania wideo w trakcie jazdy, będziemy jechać teraz z Poznania do Kielc i synek na pewno by się ucieszył, gdyby mógł oglądać swoje ulubione bajki.

 

Dziś spróbuje wejść w tryb debugowania i ustawić co trzeba, natomiast nigdzie nikt nie odpisał, jak się z tego trybu wychodzi... Czy mogę poprosić o małą wskazówkę ??

 

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... po co?

Nie rozumiem. 

Ja córce kupiłem tablet i zamontowane na fotelu tak że może spokojnie oglądać całą drogę a na w tym czasie mam dostęp do nawigacji i innych ustawień samochodu. Nie przekombinowujesz czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, szczepanb napisał:

będziemy jechać teraz z Poznania do Kielc i synek na pewno by się ucieszył, gdyby mógł oglądać swoje ulubione bajki.

Raczej wychylanie się z tylnego fotela, aby zobaczyć ekran nie jest wygodne. Po takiej podróży w jednej pozycji dziecko będzie obolałe... Tak jak pisze @LTar o wiele lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest kupienie uchwytu na zagłówek i zamocowanie tam tabletu lub smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się włączyć odtwarzanie filmów, synek zadowolony :)

Dnia 28.08.2018 o 18:03, lukasz.sniezek napisał:

Ważna uwaga NIE klikać dla opcji display mode High jeśli masz mały ekran i Med w przypadku gdy posiadasz wysoki ekran. Kliknięcie jeden z tych opcji powoduje czarny ekran i konieczny staje się reprog w ASO.. podobno da się to naprawić też w inny sposób opisywany na forach IT, SE ale u mnie nie działały. 

@Łukasz... wystarczy kliknąć (nawet przypadkiem) i już umiera ekran, czy po kliknięciu trzeba zrobić SAVE i dopiero wtedy robi się problem ??

 

Pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie :D

Powiedzcie mi jak aktywować w trybie Developera temp na wyświetlaczu R Linka??? 

Dzisiaj zauważyłem że godzinę mam natomiast temperatura mi zniknęła z wyświetlacza. 

Z góry bardzo dziękuję :rolleyes:

Zwał jak zwał-wskaźnik temperatury na ekranie R Linka-przywrócony w trybie Developerskim-zajęło mi to dosłownie minutę czasu.Wszystko działa i to co chciałem mam też aktywowane.

I tyle :lockd:

DSC_0118.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :-D

Tak samo doczytałem na zagranicznym forum, że aktywowanie czujnika temp. na liczniku w wersji GT spowoduje, że najdzie na siebie graficznie temp oraz znaczek renault sport. Także warto czasami się samemu coś dowiedzieć, żeby potem nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!