Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Full led megane 4


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.08.2018 o 00:28, barteks napisał:

Cześć,

ja także mam wymienione na ledy z tylu (migacze i wsteczne), przód (długie, krótkie i migacze). Nie mam żadnych problemów z migdałami:)

Z tego co wiem to kwestia dobrania właściwych ledów. Wcześniejsze ledy jakie zakupiłem z tylu działały poprawnie, a po zamontowaniu z przodu klops... migaly szybko.

Po zakupie innych wszystko okazało się sprawnie działać :)

 

Mam wszystkie wymienione na ledy (za wyjątkiem halogenów przeciwmgłowych i żadne modyfikacje nie były potrzebne. Po prostu stare zwykle żarówki wyjęte i osadzone nowe ledy :)

Wszystko działa:)

Jakie masz ledy z przodu ? W migacze oby nie świeciły za słabo bo moje aż slepi w dzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Witam. Czy wlozenie na tyl kierunkow led z ali lub lepsiejszych philips wymaga jakis kodowan? Sa jakies typu plug&play? Auto megane grandtour 2019.

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Proponuję żarówkę H7 od znajomych

https://pl.aliexpress.com/item/4000931557399.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.62945c0f7zdQcl

Jest opcja H7 12V 80W

Bez homologacji, ale ma prawidłowe odcięcie i świeci naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 23:00, damkru27 napisał:

Siema. Powiedzcie mi jaka H7 nawet zwykła wsadzić na przód. Bo brzydko wygląda w nocy ledy luki bielutenkie a światła żółte. Możecie coś poradzić . 

Mam u siebie H7 Osram Cool Blue i mają dosyć białe światło, nie ma tej dużej różnicy między ledami w obrysówkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 31.07.2018 o 11:41, arekrsl napisał:

Pierwsze ledowe modyfikacje zrobione :),

niestety nie wszystko się udało bo Renault w instrukcji, którą daje do samochodu oszukuje! i tylne kierunkowskazy oraz światła stop to nie są żarówki P21W jak napisano w owej instrukcji tylko prawdopodobnie W16W i H21W (ale muszę to jeszcze sprawdzić),

nie wyjąłem lampy przed zakupem żarówek, zamówiłem na podstawie instrukcji i teraz mam 2x czerwone P21W i 2x żółte P21W do odstąpienia po cenie zakupu także jakby ktoś chciał to zapraszam ?

ale wracając do tematu, udało się wymienić światła wsteczne, podświetlenie tablicy i przednie kierunkowskazy, efekt na zdjęciach poniżej:

tył po/przed zmianą na led:

IMG_1051.thumb.jpg.3fdd03320eee4e08ccc44670fe88c429.jpg

 

tył po zmianie na led:

IMG_1052.thumb.jpg.c96481c5c3bf475e28ecd49eab2e92c8.jpg

 

przód z kierunkowskazami led:

IMG_1057.thumb.jpg.4b7eec7d74fb4117ede9868bcca8b243.jpgIMG_1059.thumb.jpg.1bed4a8e563170ab570e36093f2a6da7.jpg

i krótki filmik na którym widać jak tylne żarówki kierunkowskazów długo gasną w porównaniu do przednich led ?

 

 

trzeba pamiętać, że działanie kierunkowskazów trzeba przekodować za pomocą ddt4all bo inaczej migają w tempie ekspresowym.

możesz napisać w którym miejscu zmieniałeś konfiguracje kierunków? Mam to samo migają jak by była spalona któraś zaróka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!