Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy

Zaloguj się, aby obserwować  
Histe

Ogólne Spanie w Megane Grandtour

Recommended Posts

Pewnie ktoś już praktykował, ale może kogoś zainspiruje ;-)

Wykorzystałem: 2 deski 2600 mm x 140 mm, kilka listewek, 2 małe zawiasy, 2 komplety prowadnic biurkowych, kilkanaście paneli podłogowych  ( pozostałości po układaniu podłogi), materiał obiciowy, klej do drewna, wkręty ( do kompletu  poduchy/materac 110 cm na 180 cm i  turystyczna kuchenka gazowa)

Sprawdzone i przetestowane na polu namiotowym, na szybki, krótki wypad jak znalazł. W przyszłości planuje dodać zasłonki na okna i zadaszenie materiałowe za otwarta klapą bagażnika,

Ogólnie  warto, montaż/demontaż  trwa krócej niż 1 minutę,  koszt niewielki, spanie 2 osób wygodne, a satysfakcja z własnoręcznie zrobionego legowiska- bezcenna

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

• Zwycięzca 1
  • +1 1

O mamo. Megi kamper :)Jeszcze namiot na dach, solary i można zdobywać świat :)

@Histe świetne wykonanie, brawo za pomysł <ok>

Kiedyś miałem taki plan na Norwegię, mieliśmy przygotowany materac bez zabudowy, spokojnie w MIII Grandtour można spać :) Finalnie jednak spaliśmy w domkach/hotelach ponieważ udało się zarezerwować za 50% ceny, a syn spał za darmo ze śniadaniami.

O kurde. Na fotelu to mi się zdarzyło (i było mega wygodnie). Ale to jest już mistrzostwo świata :D

Gratuluję pomysłu.

Na krótki wyjazd 1-2 dni spoko, z dłuższym gorzej bo nie wierzę, że po złożeniu tego zostanie jeszcze sporo miejsca na bagaże^^
ale mimo to pomysł fajny :)

Ja w zeszłym roku jedną noc spałem w MII sedanie po złożeniu kanapy, bez takich bajerów ;) Byłem z drugą połówką pod namiotem i akurat przechodził huragan, wiatr tak hulał, że moja luba się wystraszyła i kimaliśmy w aucie tę noc. Mamy takie minimalnie dmuchane karimaty i całkiem dobrze się spało, może za wyjątkiem tego, że potężny wiatr mocno autem bujał i przeszkadzał tym samym :P

Trzeba było „bujać” w przeciwnym kierunku. 

:)

Heh, przynajmniej mnie to budziło co jakiś czas i wychodziłem z auta sprawdzić, jak się mają śledzie od namiotu :D Tej nocy udowodniona została solidność namiotów starej, polskiej produkcji. Mam taki ciężki bawełniany, który pewnie ma z 25 lat. Po tajfunie namiot niewzruszony stał sobie dalej, w środku suchutko, a cała reszta na polu z namiotami kupionymi na wyprzedaży w Decathlonie zbierała szczątki swoich "domostw" ładując je ostatecznie do kosza ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować