Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośbą o ocenę oferty na Megane


2pac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

czy ktoś orientujący się, mający w ostatnim czasie doświadczenie w zakupie nowej Megane mógłby  wyrazić opinię czy ta kalkulacja jest ok co do ceny:

Megane Limited 2018 1.6 sce czarny lakier +pakiet multimedia oraz 5 lat przedłużonej gwarancji. Całość 63500 PLN

Będę wdzięczny za wszelkie opinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, auto ze stocku? Cały czas się waham bo dwa ostatnie samochody w moim garażu to byly Toyoty wczesniej marki niemieckie, ale Megane kusi wyglądem no i drugiej polowie bardzo się podoba.

Co konkretnie masz na myśli pisząc: o dobraniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakieś dodatkowe pakiety ale jak że stocku to już nic nie zrobisz. Cena dobra. Z tego co widzę to przynajmniej 5000 zl rabat plus gwarancja. A i tak seria limited jest w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekk3212 to żeś mnie zaskoczył, dużo głosów jest, że to sprawdzona nissanowska jednostka i w rzeczy samej dla mnie jest to alternatywa dla turbo. Co konkretnie było powodem tak częstych wizyt, silnik czy inne rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SCe 115 i nie narzekam a wizyty w serwisie związane wyłącznie z przeglądem. Wcześniej miałem Megane  II i silnik 1.6 Przez 13 lat zepsute dwie cewki (zamienniki 100 zł) Wstawiasz sam i jedziesz dalej. Liczę, że z silnikami nissana też nie będzie problemu. Najważniejszy jest motor a wg mnie ten jest jednym z trwalszych w gamie Renault. Cenę zaproponowali nawet ok. Renówki to bardzo wygodne auta i mają sporo bajerów w rozsądnej cenie. Teraz auta niezależnie od marki psują się wszystkie więc wiadomo, że różni ludzie różne doświadczenia. Masz 5 lat gwarancji i 5 lat spokoju.

Edytowane przez adas882
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to przede wszystkim przejedź się tym autem, czy Ci taka konfiguracja pasuje.

 

Ja np. po jeździe próbnej 1,6Sce, a potem 1,2Tce - to widziałem różnice na plus dla 1,2. Dla mnie 1,6 nie jechało i  była to porażka, co prawda 1,2 też nie jedzie.

 

No ale jak się miało wcześniej Lagune II GT i ma się teraz 300C 5,7 - to trochę nie jest to dziwne, że nie jedzie.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... Dla mnie 1,6 nie jechało i  była to porażka, co prawda 1,2 też nie jedzie."

Weź chłopie nie pisz lepiej już nic jak masz pisać takie bzdury odnośnie tej jednostki. Porównujesz 130 km (które się dobrze sprawuje w megane IV) do 200+ bez komentarza.

2pac według mnie to dobra oferta.

Edytowane przez doesnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!