Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośbą o ocenę oferty na Megane


2pac

Rekomendowane odpowiedzi

@2pac mam podjechać do ASO i dokładnej zmierzą, ale raczej pro forma, bo na pewno  poniżej producenckiej normy (do 0,5l na 1000km)

wg moich estymacji to jest ok 0,25-0,3l, w ASO sprawdzali, nie ma wycieków i nieszczelności. Nie jest to jakieś megaupierdliwe, ale co ok 5tys km robię dolewkę.

Pod tym kątem mój przypadek jest odosobniony - pytałem tu na forum i u innych posiadaczy SCe nic takiego nie występowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎07‎-‎19 o 21:54, airbites napisał:

Hami 5.7 o mocy 380 KM przy wazie 2,5 tona nie jedzie? Ale mało pali, podobno 11 litrów w mieście .

 

Hemi 5,7 jedzie jak złoto - banan cały czas (no może oprócz wizyt na CPN) - o tym żeby Hemi paliło 11 w mieście to jeszcze nie słyszałem, nawet na forum Hemi - mnie osobiście przy delikatnej jeździe po mieście pali 19, a jak się depta to w sumie "ile się wleje" to przepali.:D

Mnie chodziło o to że jak się jeździ samochodem z takim silnikiem to takie "kosiarki" 1,2Tce nie jadą.

Niestety jak się człowieka rozpuści to potem narzeka - żona marudzi czasami nawet że za wolna ta Megi (bo się przyzwyczaiła że jak była Laguna GT to zapier..ło to jak złe). Jak się czasami przesiądzie na 300C to twierdzi, że wreszcie jedzie - niestety do dobrego się człowiek przyzwyczaja.

 

Doesent ja sam mam (w sumie żona) Megane IV 1,2Tce i wcale nie jest złe, ale ostatnio przejechałem się Seatem Arona 1,5 i jedzie dużo lepiej niż Meganka (a i tak bym go nie kupił bo mi się po prostu nie podoba "niemiecki" design). W Megance brakuje właśnie takiego silnika koło 150KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa nom, szkoda że nie ma chevrolety z ameryki bo fajne wygląd mają. Chociaż są sprowadzone np. chryster van u nas przebieg 5 tys. km,2017 rocznik i 140 tys.zł. a nowa na rynku amerykańskim w przeliczeniu ok.79 tys. zł.....ci handlarze walneli prawie dwa razy za dużo i to używanego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airbites walą takie ceny bo jelenia szukają, Tylko jak popatrzysz na ceny w Europie nowego Chryslera Van to mnie zastanawia co tyle kosztuje w przetrasnportowaniu auta do Europy że dealerzy takie ceny walą. W USA 100tyś, w Europie 180tyś. - a transport jednego auta indywidualnie to koszt 1500-2000$ - no ja wiem że auta na Europę są trochę inaczej skonfigurowane, ale nie na kwotę 80tyś.

 

Co do Meganki IV jakbym teraz kupował to bym się zastanawiał nad GT (ale wcześniej myśleliśmy że taki leasing starczy, a jak doszło co do czego to w sumie mógłby być wyższy - bo od dłuższego czasu muszę tym złodziejom z rządu/US płacić podatek, a tak bym nie płacił i miał lepsze auto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!