Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamiana radia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli zamienie radio fabryczne na inne radio fabryczne to wszystko będzie działać tak jak należy? Chodzi o wyświetlacz i sterowanie z kierownicy.

Znaleźć w dobrym stanie radio fabryczne do mojej Megane III to jakiś cud, bo wszystkie przyciski w tych radiach wyglądają tragicznie...

 

Mam takie:

35de4c2442748c32c173442c97d2.thumb.jpg.202a770170ba8bdc39cde592b05c9066.jpg

 

Chciałbym wymienić na takie:

d6f4756d4066839e5775a45cbed5.thumb.jpg.d103e8fd40d21a282e4871234e393fef.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArturMegane no to tak jak Ci cinas napisał, musisz go wymienić na taki bez przycisków. Swoją drogą w innym temacie odnośnie radia pisałeś, że masz niefabryczne radio. Teraz piszesz, że chce zmienić fabryczne na inne fabryczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od znajomego radio fabryczne ale też takie wytarte a w internecie znaleźć w dobrym stanie i w rozsądnej cenie ten model radia to cud. A ten drugi model to na Allegro znajdzie się bez problemu w stanie naprawdę bardzo dobrym i w super cenach.

 

Da się dokupić osobno same przyciski do tego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja wymieniałem z tego bez pokręteł na to pokrętłem na środku. Oprócz radia trzeba wymienić wyświetlacz. Jeśli masz kod do nowego radia wszystko będzie działać bez problemu. Niedługo będę montował mikrofon w podsufitce.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o pomoc.

Kupilem autko po lifcie 2016 r. bez radia tzn bylo jakies nie fabryczne. Zakupilem radio z bt i usb takie jak kolega wyzej. Co prawda jeszcze nie dotarlo ale bedzie dzisiaj lub jutro. wydaje sie ze takie byly montowane w tym roczniku wtyczki sie zgadzaja. Problem polega na tym ze chcialem dolozyc tez pilota ale pod kierownica brak wiazki. Wie ktos moze gdzie moozna kupic taka lub ma ktos jakis schemat w ktore piny sie wpiac przy radiu?

Jesli chodzi o wyswietlacz to z tego co czytam tez do zmiany bo jest z przyciskami rok  2016??? Mozliwe??? wtyki do radja jak u kolegi - biale.

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. dzieki wielkie.

Ok. Radio smiga jak nalezy wyswietlacz wymieniony. Taka wskazowka dla innych: wiazka z wtyczka  do pilota jest ukryta pod kierownica wyglada jakby byla podlaczona wsadzona w takie male gniazdo. Musze jescze ten mikrofon znalezc.

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietras83 Jeżeli jest jakakolwiek instalacja do mikrofonu w Twojej Megane, to znajdziesz wtyczkę 4-pin z 3 kablami (czarny, żółty i czerwony) jak zdejmiesz tapicerkę z prawego słupka A, mniej więcej przy desce rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon podlaczony instalacja doprowadzona byla do lampki w podsufitce. Zostaly mi kable. Polecam chlopakow w Szprotawie kupa czesci do meganek.

Czy rozwiazal ktos problem ustawienia zegarka?? Temat byl ale problem chyba nie rozwiazany. Mozna to w Clipie ustawic??

Chyba zostaje reset o 24.00. Tylko zastanawia mnie gdzie jest problem. I co by powiedzieli w ASO. Mozeto auto powinno miecradio z pokretlem na srodku bez usb.

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!