Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana wyświetlacza na większy


Rekomendowane odpowiedzi

Rafael - ja też tak uważam jak Ty, ale niestety jest tak, że jak by poleciał łącznik to mogą nas w tyłek ugryźć, ale jak poleci coś co jest związane z r-Link'iem to mogą truć dupę.

 

Ja sam mam zamiar jutro zrobić aktualizacje z 2.2.* do 3.3.* - co według Renault jest niewykonalne, a według naszego forum idzie w 10 min.

Wtedy w R-Link w devmode zobaczę co można sobie poustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.3 aktualizację mam już zrobioną, AA działa wyśmienicie po aktywacji i cała reszta działa jak przed aktualizacją. Kolega nawet ich uświadomił, że są w błędzie i można przejść z 2.2 na 3.3 i mieć AA - odpowiedź standardowa jak u Renault.. (foto)

 

Screenshot_20190109-214204_Facebook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@janmie znajomy wymienił niedawno wyświetlacz u siebie z 7"na 8,7". Wszystko działa jak należy z ambientowym nie było żadnego problemu jedynie te manualne sterowanie klimatyzacji do aktywowania przez ddt4all i później już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael156 jeżeli mógłbyś dowiedzieć się jaki był numer ekranu i jego oprogramowania...to byłbym wdzięczny (u mnie - 280900083R , HW: D.00, SW: 09.04 z 07.12.05) bo mam przeczucie, że problem z ambient występuje dla starszych wyświetlaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janmie znajomy niestety nie sprawdzał żadnych numerów, jeśli Ci to może pomóc to kupił ekran z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/wyswietlacz-nawigacji-megane-iv-7775947658

On ma Megi z 2016r i przed kupnem pytał jedynie z którego rocznikowo samochodu ekran został wymontowny i kupił również z 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janmie - wysłałem priv

 

Ps. Czytam i nie potrafię się nadziwić co niektórym  komentarzom. Masakra. Ktoś chciał wymienić to wymienił - proste. Liczył się ewentualną konsekwencją. Po zmianie trzeba również zmienić ustawienia wyświetlacza HIGH to nie wszystko. Sterowanie klimy, nawiewu. Zmienia się typ wyświetlacza i RLINK adoptuje ten nowy. Tyle. Zrobiłem. Mam. Działa

 

Ślimak

Dnia 3.10.2018 o 12:38, lol19pl napisał:

Wygląda na uszkodzony wyświetlacz.

Może być. W sumie można by spróbować jeszcze raz go resetować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lol19pl napisał:

Nie papuguj.

Tryb uruchomiłem już na wielkim ekranie. Fakt kombinacja była, ale się udało

lapka2.gif

REGULAMIN - 

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czy może ktoś podać jasną sekwencje wymianę wyświetlacza z 7 na 8.7?

Czy zmiany ustawień na wyświetlaczu dokonywać jeszcze na 7 czy już na 8.7?

Jaki niezbędnych zmian ustawień trzeba dokonać?

Megane 4 z 04.2018

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność może być jak pisałem wyżej...potem ewentualnie w ddt zmiana w opcji klimy ( dokładnie opisane na forum) ale pamiętaj aby mieć wersję wyświetlacza od Meganki, bo mogą być problemy z ambient...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janmie- dzięki. 

Czyli robię tak: wchodzę w Tryb developerski na 7 i naciskam high. Odłączam 7 i podpinam 8.7. Po włączeniu radia na 8.7 powinno wszystko chodzić z wyjątkiem tych ustawień o których mówimy i trzeba je zmienić jak ambient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!