Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zarys poduszki pasażera na desce rozdzielczej


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając oferty Megane 3 ph1 zauważyłem, że na zdjęciach nie dostrzegam zarysu miejsca, z którego wyskakuje poduszka powietrzna pasażera. W moim egzemplarzu widać lekki zarys, jakby wgłębienie, w którym miejscu wyskoczy poduszka. Czy są różne wersje tego auta, czy oznacza to coś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja też nie widzę i wydaje mi się, że widzieć nie powinieneś chyba, że "coś było" i deska zamiast nowej została "załatana".

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw bardzo dobrej jakości zdjęcia tego miejsca. Przede wszystkim, żeby było widać fakturę plastiku w miejscu poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też widać zarys tego miejsca jak się spojrzy pod odpowiednim kątem. Jestem II właścicielem auta (Grandtour ph I 2012), ale pochodzi ono z polskiego salonu, ma pełną dokumentację serwisową, a przed zakupem wysprawdzane było na wszelkie dostępne sposoby,  więc na 99 proc. jestem pewien że nie miało żadnych "przygód". Jestem zdania, że niektóre egzemplarze tak poprostu mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też pochodzi z polskiego salonu i tez był dobrze sprawdzany, jednak to nie rzuciło mi się w oczy. Jutro zrobię zdjęcie i sprawdzę poduszke zdejmując schowek. Może będą jakieś slady, jeśli coś było robione. Rocznik 2011 hatchback.

Edytowane przez wefwefwef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pitrek napisał:

Jeżeli poduszka by wystrzeliła to nikt nie załata takiej dziury w kokpicie.

Od lat wiele firm się w tym specjalizuje. Niektóre robią to całkiem nieźle. Czym nowszy samochód to takie działanie jest bardziej opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mało oglądaliście jeszcze konsol od renówek. Gwarantuję wam, że większość ma zarys poduszki pasażera widoczny w określonych warunkach i pod różnym kątem. Nie jest to oznaką żadnego uszkodzenia wcześniej auta. Konsola po wystrzale jest szpachlowana i takie miejsce na pewno nie będzie widoczne (jest po prostu zrobione idealnie) a poza tym będzie twarde. Tak jak pisze Pitrek plastik w miejscu wyjścia poduszki jest cieńszy i właśnie to miejsce jest niekiedy widoczne. Mam obecnie 4 renówki i w każdej widać zarys poduszki pasażera, a gwarantuję wam, ze żadna nie miała uszkodzonego przodu (nigdy) a tym samym robionych konsol. Pisałem na forum już chyba z dwa razy o tej przypadłości konsol głównie w meganach i scenicach. W tej chwili mam również nowe clio IV i tam również widać ślad na konsoli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2018 o 21:14, mireczek01 napisał:

Wstaw bardzo dobrej jakości zdjęcia tego miejsca. Przede wszystkim, żeby było widać fakturę plastiku w miejscu poduszki.

A zdjęcia jak nie było tak nie ma. Ciężko o wrażeniach wizualnych rozmawiać bez punktu odniesienia. Ja u siebie zarysu poduszki nie widzę "na pierwszy rzut oka" ale przyjrzę się dokładnie i może z latarką w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, onomatopeja napisał:

Wg większości osób tu piszących masz auto po kolizji i wybuchu poduszki, do tego konsola po naprawie :D

Kolego zapraszam Cię do mnie i na moją odpowiedzialność rozbieramy konsolę, jak znajdziesz ślady naprawy zwracam Ci koszty transportu i jeszcze jakiś bonus dorzucę <piwko>.

Dajcie sobie powiedzieć, że akurat slogan w stylu "ten typ tak ma" akurat tutaj wpasowuje się idealnie. Do momentu zakupu Clio IV myślałem, że ta sytuacja tyczy się tylko sceników III i megane ale się pomyliłem. Uwierz mi, że tak jest. Zafunduj sobie rajd po komisach i pooglądaj konsole w renówkach, a najlepiej pooglądaj auta sprowadzone z zagranicy, uszkodzone z tyłu lub boku aby wykluczyć uszkodzenie przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!