Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rozpiska bezpiecznikow Magane HB 1.2 Tec 130KM


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 9.01.2019 o 20:06, tlukas30 napisał:

Kolego bandz mam dokładnie w taki sposób podłączony rejestrator jak Ty chcesz to zrobić. Też mam 1.2 TCe 130 więc jeśli temat aktualny to mogę zrobić Ci zdjęcie jak mam to podłączone w mojej skrzynce bezp. 

Cześć, mógłbyś zrobić zdjęcie? Bę∂ę w przyszłym tygodniu walczył z podłączeniem :D Znacząco ułatwi mi to sprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2019 o 20:06, tlukas30 napisał:

Kolego bandz mam dokładnie w taki sposób podłączony rejestrator jak Ty chcesz to zrobić. Też mam 1.2 TCe 130 więc jeśli temat aktualny to mogę zrobić Ci zdjęcie jak mam to podłączone w mojej skrzynce bezp. 

Witaj. Mam taką samą Megankę i też chciałbym podłączyć rejestrator z funkcją parkingową.

Potrzebuję dwóch bezpieczników: jeden z ciągłym zasilaniem - tryb parking, drugi - tylko po załączeniu silnika - tryb rejestracji.

Jeśli możesz, to zrób fotkę twojego podłączenia.

Z góry dziękuję.

Dnia 9.01.2019 o 20:06, tlukas30 napisał:

...  Też mam 1.2 TCe 130 więc j... mogę zrobić Ci zdjęcie jak mam to podłączone w mojej skrzynce bezp. 

Jeśli możesz zrób fotkę podłączenia rejestratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcia. Widać gdzie wpiąłem bypass bezpiecznika, tam jest + po zapłonie. Masę podpiąłem do śruby widocznej na zdjęciu. Przewód zasilania do kamery schowalem pod plastikiem na słupku A i potem w szczelnie pomiędzy szybą i podsufitką. 

Ze stałym + do trybu parkingowego to ja bym się jeszcze zastanowił. Żeby nie okazało się, że akumulator padnie po kilku dniach postoju

IMG_20191202_155732.jpg IMG_20191202_155806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tlukas30 napisał:

Wrzucam zdjęcia. Widać gdzie wpiąłem bypass bezpiecznika, tam jest + po zapłonie. Masę podpiąłem do śruby widocznej na zdjęciu. Przewód zasilania do kamery schowalem pod plastikiem na słupku A i potem w szczelnie pomiędzy szybą i podsufitką. 

Ze stałym + do trybu parkingowego to ja bym się jeszcze zastanowił. Żeby nie okazało się, że akumulator padnie po kilku dniach postoju

IMG_20191202_155732.jpg

IMG_20191202_155806.jpg

Dzięki za fotkę. Czy tam był bezpiecznik (jeśli tak, to jaki? od czego?), czy puste gniazdo? Co do trybu parkingowego, to mam mam PowerMagicPro z funkcją programowania napięcia granicznego akumulatora i czasem pracy po którym wyłącza tryb parkingowy. Jak będzie coś nie tak, to można tryb parkingowy wyłączyć wyłącznikiem. dołączam zdjęcia. Na razie mam kable pochowane, a zasilanie jest z zapalniczki.

PowerMagicPro_1.png

PowerMagicPro_2.png

PowerMagicPro_3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

Panowie chciałbym dołożyć sobie oświetlenie ambientowe i podpiąć się bypasem za pomocą rozgałęźnika bezpiecznika pod światła mijania, tylko, że z tej rozpiski nie widzę, który to bezpiecznik. Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 9.12.2019 o 12:03, Andon napisał:

interesuje stały + po zamknięciu samochodu tylko taki co jest cały czas i nie znika po 2 m.

Cześć, czy można odświeżyć temat? Ktoś podpiął tryb parkingowy i zasilanie do skrzynki bezpieczników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 6.08.2020 o 18:11, robertchojnacki81a napisał:

Cześć, czy można odświeżyć temat? Ktoś podpiął tryb parkingowy i zasilanie do skrzynki bezpieczników. 

 

W dniu 6.08.2020 o 18:11, robertchojnacki81a napisał:

Cześć, czy można odświeżyć temat? Ktoś podpiął tryb parkingowy i zasilanie do skrzynki bezpieczników. 


Czy ktoś coś nowego wynalazł na stałe zasilanie? W jakieś konkretne miejsce się wpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!