Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Cena trochę z czapy, bo mimo opisu, to klimatyzacja jest manualna a nie automatyczna, a audio najbardziej podstawowe z podstawowych, a za tą cenę chyba da się wyrwać lepiej wyposażone sztuki. Przebieg jest wiarygodny i na zdjęciach wygląda bardzo dobrze, ale to trzeba zweryfikować na miejscu, ja przy kupowaniu mojej widywałem dużo pięknych na zdjęciach, a w rzeczywistości były poobdzierane z każdej strony.

Faktury VAT nie ma co się bać, a nawet trzeba się cieszyć, bo jeżeli wystawia ją faktycznie ten komis który sprzedaje auto, to moc prawną ma taką samą jak umowa, ale dla Ciebie plus taki, że nie płacisz podatku PCC (2% od kwoty na umowie), a to już parę stówek zaoszczędzonych :) 

9 godzin temu, mucha1886 napisał:

o co chodzi z fakturą vat marza

1/ Poczytaj;  Zakup auta na fakturę Vat Marża

2/ „” Prawdziwi Dilerzy Dają na Używane Auta, Gwarancję Nawet do 6 Miesięcy „

3/ Grubość  Powierzchni  Lakierniczych ;

-  fabrycznie    pomalowane         -          bliskie    100 um,

-  więcej   warstw   lakieru            -                    200  -   250 um  

-   pewnie   była   szpachla           -                400,  600 , 1000  um  

4/ Pomiar fabrycznego lakieru z Hondy mojego znajomego      -    20 – 30 um ,

5/ Auto  powinno dobrze się prowadzić,  pewnie  trzymać się drogi,

3/ Grubość  Powierzchni  Lakierniczych ;

U mnie przy odbieraniu auta z salonu: kielichy pod maską ~80, reszta ~120

Tak tylko informacyjnie piszę

Dzisiaj jadę obejrzeć, cena jest do negocjacji, ile byście dali max za to auto?