Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RADIO NAWIGACJA RENAULT MEGANE FLUENCE ANDROID 9.0


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłeś. Ja za taki sam zestaw dałem 1600 zł. Do tego była kamera cofania w lampkę tablicy rejestracyjnej. Jak u Ciebie jest kamera cofania zamontowana? A działa to bardzo dobrze. Gra moim zdaniem lepiej niż radio fabryczne, jest w pełni sterowane z pilota przy kierownicy, do tego ma wszystkie zalety urządzeń z androidem. Fabryczne navi przy tym "chińskim wynalazku" wymiękają.

20190425_142703.jpg

Edytowane przez Juras386
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam . Zostałem wezwany do tablicy ,to odpiszę kolegom . Kwestia czy przepłaciłem to nie wiem  ,bo mam w swoim lepsze parametry itp. i pamięci wewnętrznej na moje pliki jest tego sporo . Jak widać na foto kamerka była w zestawie i nie rzuca się w oczy . Zmontowana jest w zderzaku między czujnikami cofania . Obraz z niej zaraz po włączeniu biegu wstecznego  jak widać na foto jest ok . Czy to w dzień czy noc ładnie wszystko pokazuje . Kwestia odbierania telefonu . W załączonym mikrofonie do zestawu radia ,mam zamontowany na słupku przy kierowcy . Kwestia odbierania połączenia to u mnie jest tak ,że nic nigdzie nie naciskam i automatycznie odbiera połączenia przychodzące bez odrywania rąk od kierownicy . Muzyka podczas połączenia się wycisza sama . Nie pytajcie mnie jak to poustawiałem bo montowali mi w AUTORADEX w Elblągu . Mimo swojego wieku ( 62 l ) to się sobie dziwię ,że to wszystko jeszcze ogarniam . Szerokości i pozdrawiam zacnych miłośników Renault Megane III

20190704_134826.jpg

20190702_195923.jpg

Dnia ‎2019‎-‎07‎-‎02 o 08:34, tomqu86 napisał:

Daj znać jak to działa bo 2tyś to sporo jak na chińską nawigacje,
ja bym chyba wolał fabryczną navi z kamerą i do tego dobry zestaw głośników z wygłuszeniem i wzmakiem.

Mega zadowolony i uśmiech od ucha do ucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!