Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki kupić rozrządu do Renault Megane II 2.0 benzyna 16 V rok 2004


tyger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o informacje jaki zestaw rozrządu z kołem zmiennych faz mam kupić do swojego samochodu m-ki Renault Megane 2.0 benzyna 16V,  rok produkcji 2004.Proszę również o informacje jaki lole, jaki filtr i jaki płyn mam sobie kupić. Mile widziane linki do ofert kupna. Na allegro jest tak różnorodność i duże różnice cenowe. A ja nie mam pojęcia co do mojego samochodu mam kupić/wybrać. Proszę również o informacje, na jaką cenę mam się umawiać z mechanikiem za wymianę rozrządu. Chodzi o to żeby nie dać się naciągnąć i nie przepłacić  Jeszcze raz proszę o informację w formie linków do ofert np z allegro lub inny stron.

Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tyger napisał:

Witam proszę o informacje jaki zestaw rozrządu z kołem zmiennych faz mam kupić

do swojego samochodu m-ki Renault Megane 2.0 benzyna 16 V,  rok produkcji 2004.

Proszę również o informacje jaki lole, jaki filtr i jaki płyn mam sobie kupić

Żeby mieć gwarancje na usługę ( faktura ), mechanik życzy sobie aby to On zakupił części,

Ty tylko masz podać swoje preferencje,

Polecam markowy;

      1/ olej Valvoline SynPower 5W40,

      2/ filtry oleju i paliwa, np; mann, knecht, purflux,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego mechanik ma zrobić usługę wymiany na Twoich dostarczonych częściach. Skąd wiesz co Ci włoży za graty . Najlepiej kupić swoje i dać do wymiany. Wielu z mechaników wkłada gówniane części a liczą za najlepsze z tąd mają kasę. Najlepiej kupić samemu części. Też napisałem temat o częściach rozrządu jakiej marki kupić mam nadzieję że ktoś kumaty odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jackowskipatryk napisał:

Kolego mechanik ma zrobić usługę wymiany na Twoich dostarczonych częściach.

I zapomnij o gwarancji.

27 minut temu, jackowskipatryk napisał:

Skąd wiesz co Ci włoży za graty . Najlepiej kupić swoje i dać do wymiany. Wielu z mechaników wkłada gówniane części a liczą za najlepsze z tąd mają kasę

Stąd, że mechanik ma wystawić fakturę czy tam rachunek zarówno na robociznę, jak i na części + pozostawić stare części do wglądu po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackowskipatryk Jak przynosisz swoje to dostajesz gwarancję na usługę, a nie na części. Masz gwarancję na części od producenta ALE jak coś się stanie, to mechanik nie wymieni ich za darmo w ramach gwarancji, a producent części nie refunduje kosztów serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się będą przerzucali odpowiedzialnością. Mechanik powie wina części, producent powie wina mechanika. A jak mechanik jest sprzedawcą części to obowiązuje go rekojmia i za nie i za robociznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!