Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . System hands free działa- otwiera, zamyka... natomiast przestało działać "powitanie"  które wyglądało tak że po zblizeniu sie do auta włączały sie swiatła i rozkładały lusterka  a teraz nic sie nie dzieje...  Ktoś wie w czym problem ? Może coś przestawiłem wyłączyłem albo robie w złej kolejności ?

 

Pozdrawiam,

Ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deku napisał:

Hm... mam HF i nigdy po zbliżeniu nic się nie działo.

U mnie tak samo. Auto "wita" tylko na wyświetlaczu w zegarach słowem "Witaj".

W nowej Octavii to fakt, po otwarciu auta z pilota zapalają się światła (gdy jest ciemno) i rozkładają lusterka ale Renata nigdy tego nie potrafiła i raczej nie ma takiej opcji fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarna1 wiem. Bawiłem się ustawieniami. Całkiem spoko auto. Dość bogato wyposażone kombi, 2 litrowy diesel pod maską. Brakuje mi kamery cofania i DSG (doceniam po poprzednim aucie). Wielku plus to światła Full Led, szczególnie po zmianie czasu na zimowy. Sorry są OT :)

Co mnie tylko wkurza na maxa to ciągłe zasilanie gniazda zapalniczki. Kamerę muszę ręcznie odłączać po jeździe.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simply clever.
U mnie właśnie stuknęło 190 tys i żadnych problemów ;) silnik ten sam tylko jest wirus na 185KM i 400Nm

Jedyna wada Skody to hałas przy prędkościach powyżej 200. Tutaj jest mocno na niekorzyść względem reszty z grupy VAG. 

Czekam na Octavię 4 i zaraz zamawiam ;) po obecną już kolejka stoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przycisk jest w klamce od strony kierowcy. Z kartami próbowałem na różne sposoby i nic z tego a taki fajny bajer ;) Będę jeszcze kombinował może ruszy to dam znać :) 

 

Dokładanie tak samo to wyglądało jak na tym filmiku - przykład z talisman'a

 

 

 

 

 

Edytowane przez kiwilot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli patrząc po filmiku to chciałbyś żeby samochód po automatycznym otworzeniu już ci się automatycznie nie Zamykał

trochę to dziwne ;) i mało praktyczne że trzeba pamiętać żeby chociaż bagażnik otworzyć. Tylko Francuzi mogli wpaść na taki pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmiku nie jest to ujęte ale system działa inaczej tzn: powita nas włączeniem swiateł, rozłożeniem lusterek ale drzwi nie odblokuje, dopiero gdy sie zbliżymy z kartą mozna otworzyć drzwi. 

 

W kolejnym filmie jest to już pokazane :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!