Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth iPhone Rlink


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następująco.

Mam telefon iPhone sxmax (oprogramowanie aktualne) dysponuje takim i na inny przesiadki nie przewiduję.

Wsiadam do auta, łączę się z r linkiem. Po połączeniu mija kilka sekund i wskakuje synchronizacja między telefonem a autem ( książka połączeń kontakty itp widzę wtedy na wyświetlaczu auta)

W czasie jazdy lub postoju (bez różnicy) kiedy dzwoni ktoś do mnie to dzwonek który mam ustawiony w telefonie jest przekazywany na samochód i słyszę go. Odbieram telefon, rozmawiam, a w między czasie ktoś do mnie wysyła sms. Po pierwsze przerywa mi rozmowę( ani rozmówca mnie ani ja jego nie słyszę), a po drugie częściowo rozłącza mnie z telefonem. Dlaczego częściowo, bo zaciemnia mi sie ikonka w ustawieniach smartfon w samochodzie. I po tym niby odłączeniu można nadal dzwonić przez bluetooth ale jak ktoś do mnie dzwoni to dzwonek sie jakoś zmienia na totalnie inny, i wszelkie wiadomości nie docierają na wyświetlacz auta. Mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłem. w razie czego będę na bieżąco obiaśniał. W serwisie byłem zrobili mi aktualizację systemu, i problem nie zniknął. Na chwile obecną rozwiązań brak. 

Za każdym razem jak wsiadam do auta jest to samo. Bez względu na pore, czy stan baterii w tel.

Może ktoś z obecnych ma pomysł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie iOS średnio na jeża lubi się z R-Linkiem w obojętnie jakiej wersji. Są notoryczne problemy z rozłączaniem multimediów czy też jak pisze kolega z przerywaniem rozmów. Najgorzej było na początku iOS 13. Dopiero któraś wersja z kolei pozwoliła mi na w miarę bezproblemowe odtwarzanie muzyki ze Spotifaja przez BT. Ponad 3 tygodnie musiałem wpinać się przez kabel. Notoryczne rozłączanie rozmów i multimediów w losowych przypadkach mam od nowości, znajomi z R-Linkami i iPhone'ami podobnie. Nie słyszałem jedynie o problemach z Androidem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z urządzeniami z serii Galaxy, czyli z Androidem ;). Dopiero aktualizacja z v3 do v7 pomogła i przyniosła kolejny problem. Po każdej rozmowie telefonicznej muzyka leci znacznie ciszej...

W Megane z fabrycznym v8 nie mam żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!