Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3, 1.9 130km. Prośba o ocenę


bartek89pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Od jakiegoś czasu planuję zakup Megane 3 rocznik 2009-2011. W tej chwili posiadam II 2007 r. 1.9 130 koni. Jestem bardzo zadowolony, silnik bez problemów, DPF bez problemów dlatego zastanawiam się nad kupnem takiego samego silnika. Znalazłem 2 ogłoszenia na otomoto i proszę o ocenę czy warto się tymi autami zainteresować. 

Dzięki z góry:)

 

otomoto megane 17 900zł

otomoto megane 19 900zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , poza tym lepsze wyposażenie widać już po samym zderzaku z przodu.

Jak na diesle to ceny wygórowane. Za taką można kupić benzynę a jak wiemy te są dużo droższe od ropniaków.

Za 20 tys. diesla w megane 3 to minimum xenon , nawigacja a do tego jasny środek i szklany dach.

Można byłoby rozmyślać nad zakupem , bo w dobie kryzysu na świecie jak i w Polsce wielkiego boom na elektryki to diesla za parę lat będzie jeszcze ciężej sprzedać.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie chce już tworzyć nowego tematu więc napisze tutaj. 

Co myślicie o tym ogłoszeniu:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-iii-1-9dci-moc-130km-navi-super-wyposazenie-hatchback-5-drzwi-ID6Dr5Ap.html#82ad7c9317

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest niestety to już bardzo mocno wyeksploatowany egzemplarz. Zobacz jak w nim wygląda środek,  owszem, wyczyszczony jak widać a lakier spolerowany. To tylko się robi dla pierwszego wrażenia. W zeszłym roku zrobiłem zdjęcie swojej kierownicy, bo ktoś prosił przy 360 000km teraz mam 395 000 i jest ona nowa. Guziki są nowe, wszystko jest jak nowe. Zobacz jak w tym wygląda podszybie (z lewej strony wyraźnie widać), było na 100% tam rozbierane. Wg mnie rozbierana była także konsola środkowa, bo jest rozdłubana śrubokrętem, pytanie po co? Tu przebieg szacuję pomiędzy 700 000 - 1 000 000km

IMG_20200220_130216.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, powiem Ci kolego, że tu różni ludzie pytają się o stan wyszukanych samochodów do propozycji kupna. Są bardzo ładne, ładne, troszkę mniej ładne, ale Ty przebiłeś wszystkich do tej pory :) Takiej padliny tu jeszcze nie widziałem. Jak nie masz tzw. ręki i oka to zleć to handlarzowi, którego na pewno w okolicy masz (ich jest wszędzie pełno) przynajmniej będziesz maił w razie co komu za przeproszeniem napluć w oczy. Ten odstawiamy do zakładu pogrzebowego, co prawda u nich tzw. martwy sezon obecnie i trzeba dłużej poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, coś Ty, nie jestem osobą przesadnie dbającą o samochód (często w ogóle nawet go nie zamykam), nie lubię tylko jak jest tona piasku na wycieraczkach. Raz w jego historii ok 2 lat temu delikatnie przepolerowałem (tzw. korekta) lakier w Radomiu. Myję go na samoobsługowych myjkach ciśnieniowych i później przecieram środek lekko wilgotną szmatką. Kierownice też przy takim myciu przecieram. Do środka nie używam żadnej chemii, żadnych zapachów na lusterka itp. Ewentualnie jak od środka czyszczę szyby to z płynem, ale ostatnio przetarłem je tylko tą samą wilgotną szmatką. MYĆ RĘCE TRZA i nitki będą czyste :)  ps. może uczciwiej będzie napisać, dbam o stan techniczny samochodu, u mnie nie znajdziesz żadnej złamanej spinki czy czegoś "złapanego" na trytytkę. Nawet jak podczas naprawy jakaś spinka mechanikowi pęknie jadę ja od razu kupić Ostatnio wymieniałem sterownik, wkładałem ten nawiew w osłonę i pękł mi w niej uchwyt. Osłona musiała być od zaraz kupiona. Na tym pkt. mam bzika. Stan po 10 latach pod tym względem fabryczny.

Edytowane przez omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!