Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, CzechuXX napisał:

U mnie są zacieki na szybie. Na dole sucho. Byłem przekonany, że to stop puszcza na uszczelce. No ale teraz przy otwarciu klapy bagażnika okazało się że leci z okolic wycieraczki w kierunku światła stop. Myślicie, że to uszczelka wycieraczki w szybie? Z zewnątrz nie wygląda na zmęczoną.

to miałem zakleiłem ją silikonem bezbarwnym już nie leci więc polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Dziś obmyłem autko z brudu, wsiadłem i w pewnym momencie w lusterku wstecznym zauważyłem że kapie woda. Zlokalizowałem skąd kapie (zdjęcia poniżej). Woda widoczna na łączeniu plastików zaznaczone na zdjęciu. Woda zbiera się przy lewym jak i prawym łączeniu. Czy do uszczelnienia będzie w tym przypadku światło stop czy coś innego?

20211208_153815.jpg

20211208_153838.jpg

20211208_153850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dziambel napisał:

Na 99% uszczelka trzeciego światła

Jak rozumiem trzeba ściagnąć tą osłonę środkową którą trochę widać na moich zdjęciach i światło trzyma się na trzech zaczepach? Usunąć starą uszczelkę, oczyścić, odtłuścić i w miejsce gdzie była stara uszczelka poprowadzić chociażby dobrej jakości silikon motoryzacyjny i wszystko złożyć? Czy coś dodatkowego robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sadam49 napisał:

Jak rozumiem trzeba ściagnąć tą osłonę środkową którą trochę widać na moich zdjęciach i światło trzyma się na trzech zaczepach? Usunąć starą uszczelkę, oczyścić, odtłuścić i w miejsce gdzie była stara uszczelka poprowadzić chociażby dobrej jakości silikon motoryzacyjny i wszystko złożyć? Czy coś dodatkowego robić?

Dokładnie, trzeba zdjąc plastik od środka i będzie dostęp do światła, wyjmujesz i reszta tak jak napisałeś, ja tak zrobiłem i mam od 4 lat spokój ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!