Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodzę z problemem wody w bagażniku zlokalizowałem skąd to leci miejsce wypływania wody do bagażnika

1732402019_Beztytuu.thumb.png.3e1cd8a540b8a0a65957214ecf6f60a0.png

Woda wylatuje w tych miejscach czy ktoś miał podobnie? Dodam że wklejałem światło stop leci mniej wody i pytanko czy woda może lecieć też z uszczelki od wycieraczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem, że woda mi leci po zamku - obstawiam że jest to wina uszczelki wycieraczki właśnie w moim przypadku - w poniedziałek będę oddawał auto do mechanika na wymianę oleju w skrzyni biegów to przy okazji się i tym zajmie - nie oszukujmy się ta uszczelka nie wygląda za solidnie :rolleyes:

Edytowane przez Papf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, Papf napisał:

Papuga :?:

wklejony na silikon, jeszcze woda leci mi na szybe tylnia od środka ale to chyba od wycieraczki od uszczelki od niej. będzie cieplej to ściągnę tył i będę lał woda godzinami 

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6, 5.7, 5.13 :!: - Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, zauważyłem dziś wodę na tylnej wycieraczce od strony pasażera. 

Ktoś wie, jak woda się tam dostaje? Z tyłu też są te styropianowe membrany jak w przednich drzwiach?

IMG_20210517_182920.jpg

Edytowane przez kede86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. 

Zauważyłam dzisiaj wodę w wannie koła zapasowego po prawej stronie od pasażera. 

Po odsunięciu tapicerki włożyłem rękę w błotnik i jest tam taki plastik który był mokry.

Może ktoś będzie wiedział do czego służy ten plastik i jak go uszczelnić 

20210802_193429.heic 20210802_193258.heic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam w każdej kombi jest problem z tą wodą w bagażniku, że trzeba ten stop uszczelniać ? Bo nie wiem czy się za to zabrać za w czasu czy jak sucho tam jest to nic nie ruszać ? Znalazłem taki filmik jak ktoś właśnie ten 3 stop uszczelnia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wTV3l6vF-tI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Najczęstszą przyczyną zbierania się wody w wannie koła zapasowego jest niewłaściwe zamontowanie haka holowniczego, a konkretnie brak uszczelnienia otworów podłużnic w które wchodzi stelaż mocowania haka.   

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są zacieki na szybie. Na dole sucho. Byłem przekonany, że to stop puszcza na uszczelce. No ale teraz przy otwarciu klapy bagażnika okazało się że leci z okolic wycieraczki w kierunku światła stop. Myślicie, że to uszczelka wycieraczki w szybie? Z zewnątrz nie wygląda na zmęczoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam już auto dziesiąty rok i zawsze miałem wodę w bagażniku. Wymieniona lampa stop jeszcze na gwarancji i rok spokojnie. Potem przez 8 lat dalej to samo ,uszczelnienie lampy i docisk klapy na uchu. Pomogło na trochę. W końcu w tym roku rozebrałem tapicerkę klapy i bingo.

Powodem przecieku była gumowa przelotka przez którą przechodzą kable do tablicy rejestracyjnej w klapie na dole.Uszczelniłem i po problemie.

Pozdrawiam wytrwałych. 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!