Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena ogłoszeń GT205 + kilka pytań


bartasKRK

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, LTar napisał:

Jeszcze raz. Proszę o podanie cytatów, w których namawiam kogoś na 1.2.  (...)

Wisi mi to na czym Pan jeździ. Natomiast nie wisi mi to jak Pan się odzywa. 

 

Kolego to zwykła dyskusja jest, znaczy wymiana podglądów. Jeśli uważam, że kolega "chwali swój ogonek" i pisze nieprawdę o podobieństwie silników, to  po prostu piszę swoje zdanie.

Nikogo nie obrażałem, a delikatny sarkazm wynikną z faktu, że ręce mi opadły po przeczytaniu tych - moim zdaniem - bzdur i szkoda by było, żeby ktoś ze społeczności forum, kupił sobie za prawie taką samą  kasę, znacznie gorsze auto. 

Tak się skalda, że jestem bardzo blisko tematu wiec wiem co piszę i naprawdę porównywanie tych 2 silników to paranoja jakaś jest. Tak jak porównywanie Limited do GT czy GT do RS.

Ma prawo kolega do swojego zdania, tak jak ja do swojego i przy tym zostańmy....

KONIEC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanko odnośnie R-Link 1. 

Rozumiem, że pakiet map itd muszę aktualizować co jakiś czas tak?

A jak wygląda transmisja danych? Chodzi mi o dźwięk głównie. Da się podłączyć tel np przez BT i odtwarzanie muzyki?

Cytuje sprzedawcę : " mapy aktualizują się przez transmiję danych, informacje o korkach itd. Można podłączyć telefon przez BT, odtwarza muzykę z you tube"

prawda to? 
 

edit

 

wypowie się ktoś ??

 

edit 2 :

Pojawiła się nowa oferta. Mam kilka pytań :

1. Czy w roczniku 2017 było już R-Link 2?

2. "pakiet dodatkowej Gwarancji razem z przeglądami okresowymi ważny do 12.2022 lub 100tys km !(EASY SERVICE). " - tzn, że przez okres trwania tej umowy mam darmowe przeglądy? Co wchodzi w skład tego pakietu easy service?

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-gt-205-km-kombi-salon-pl-gwarancja-faktura-vat-23-pelne-wyposazenie-ID6DMnqm.html#da961e0b7f

 

ktoś coś?

 

@LTar :D 

Edytowane przez dzixonPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R-link z Android auto jest od produkcji połowy 2017 roku. 

Transmisja danych służy m.in. do informowania o ruchu drogowym. Nie ma nic wspólnego z transmisja dźwięku w połączeniu przez BT.

Aktualizacja map wychodzi 2 razy w roku. Trzeba kupować mapy na rok lub ściągać piraty z netu. 

Masz darmowe przeglądy zgodne z książką serwisową czyli praktycznie wychodzi to dość słabo. Tzn wymiana oleju co 2 lata lub 30 000 km. Mam nadzieję że właściciel auta się tego nie trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!