Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena ogłoszeń GT205 + kilka pytań


bartasKRK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.03.2021 o 21:44, KDKJ napisał:

Papuga :?:

 

Raport mam z autobaza.pl

Jeżeli chodzi o wartość szkód to kwota 70 000 zł to jedno ale w raporcie też są wskazane miejsca szkód - praktycznie cały samochód dookoła do wymiany ... z kołami włącznie. Nie wiem co tam się podziało ... 

Nie mogę się dodzwonić do komisu mimo, że gość nie chce przekazać szczegółów przez otomoto.pl 

Dziwna sprawa

szkody.png

 

edit : 

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt  5.13 :!: - Prezes

 

Znalazłem jakiś czas temu ofertę na Megane z Francji. Stuknięta i zrobiona pod siebie. Właściciel przejechał nią 90 000 km od zrobienia. Wyłożył mi kawę na ławę co było robione. Mam zdjęcia. Do tego twierdzi, że "podłużnice ustawione na laser, nie cięte, nie spawane" - jak mam to rozumieć?

Do tego zastanawia mnie prawy boczek fotela kierowcy - auto ma przejechane 120 000 km

3.JPG  4.JPG  5.JPG

 

212.JPG  1.JPG  be519d25-c726-432a-9976-9df60c03e961 (1).JPG

 

 

EDIT : 

 

Panowie, pojawiła się nowa oferta. Co o niej sądzicie?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-205-km-1-6-benzyna-ID6DIlX5.html#520fd3bba7

 

Dziękuję wszystkim za pomoc. Jesteście fajną społecznością ...

Edytowane przez dzixonPP
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Godzinę temu, dzixonPP napisał:

Jesteście fajną społecznością ..

Rozumiem to jako sarkazm ale uwierz, że naprawdę wielu zawdzięcza dużo dzięki tej "fajnej społeczności" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, aniewa napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.13 :!: - aniewa

 

Dobrze rozumiesz ale jestem sfrustrowany ponieważ chcę kupić Megane a póki co forumowicze nie pomagają. Mam nadzieję, że jak już kupię i napotkam problem to odzew będzie większy. Jeździłem kilkoma samochodami i każda marka/model ma swoje forum ale póki co społeczność Renault Megane blado wypada na tle innych. A to nie jest jedyny temat w którym się wypowiadam. 

Na pocieszenie dodam, że jest lepiej niż u Opla Astry bo tam nikt nie odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być w opozycji i krytykować jest zawsze łatwiej. Do tego ani wiedzy ani szczególnej mądrości nie potrzeba, wystarczy dużo i głośno chłapać. Pokaż swój nick z forum FIATa, chętnie zobaczymy jakie wartości dodane kolega tam wniósł.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możemy Ci powiedzieć Megane IV GT to fajny samochód ale co do konkretnego egzemplarza to musisz sam zweryfikować...za 250-300PLN (Poznań) w 2h sprawdzą samochód - stan powłoki lakierniczej (pomiar na każdym elemencie), klocki tarcze, wycieki, światła, zawieszenie, podłączą pod komputer, sprawdzą szyby, podłogę, koła. Uważam, że warto na to się zdecydować jak wydajesz ~60k na samochód. Tym bardziej, że każda nieścisłość/brak/usterka jest argumentem do negocjacji ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, omega napisał:

Być w opozycji i krytykować jest zawsze łatwiej. Do tego ani wiedzy ani szczególnej mądrości nie potrzeba, wystarczy dużo i głośno chłapać. Pokaż swój nick z forum FIATa, chętnie zobaczymy jakie wartości dodane kolega tam wniósł.

 

W jakim sensie w opozycji?

Na pewno wniosłem więcej niż Ty w tym temacie. 

Nick dzixonZWA - miłej lektury.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-reanult-megane-iv-grandtour-gt-205km-edc-ID6DKzR7.html#e2f505b70e

 

Co sądzicie o tym egzemplarzu? Sztuka wydaje się być tip top ale cena chyba dość spora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!