Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje jutro sprawdzę.

 

Czujnik znalazłem znajduje się po lewej stronie tak jak kolega napisał po wymianie czujnika ciśnienia klima działała 7 dni  

Dziękuje za podpowiedż ale klima i tak nie działa według elektromechanika wszystko ok clip brak błędów czynnik jest a klima nie działa a i mechanicznie wszystko ok.

Klima działa przy temperaturze do 25 stopni a jak jest cieplej to nie. Powalczę jeszcze z nią opiszę jak rozwiąże temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Prezes zmienił(a) tytuł na Czujnik klimatyzacji w Megane III
  • 1 miesiąc temu...

480 g świeżo nabity. Tak załącza się drugi bieg, filtr kabinowy 1 tydzień 

Ciśnienie wysokie i niskie wzorcowe sprawdzane przy nabijaniu klimy dwa dni temu

 

Kolejna próba dla klimy 32 stopnie(temperatura na zewnątrz) dystans 6 km klima przestaje działać polanie zimną wodą skraplacza i klima znowu chłodzi. Takich prób zrobiłem 3 i za każdym razem polanie skaplacza(chłodnicy) zimną wodą daje efekt że klima  chłodzi DZIWNE. Mechanicy rozkładają ręce a ja się gotuje w aucie

Może ktoś miał już podobny przypadek proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste. Nie ma tu nic dziwnego. Masz do wymiany tę chłodnicę. Te czujniki o których napisał kolega Aniewa nie padają. W zasadzie to przy takim objawie (jak oczywiście nie ma wycieku czynnika) każdy mechanik musi się skierować ku chłodnicy. Na niej niszczą się lamelki i nie jest w stanie schładzać czynnika. Zależnie od stopnia uszkodzenia przestaje pracować w coraz niższej temperaturze. Przy kupnie uważaj, są dwa rodzaje. Odkręcając ten górny plastik podejrzysz numery. Sama wymiana prosta. Zderzak wychodzi łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi bieg wentylatora powinien cyklicznie załączać się i wyłączać. Ciągła praca na drugim biegu może oznaczać właśnie problem ze skutecznością działania skraplacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!