Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie działa ekran dotykowy 7 cali, radio, usb, na liczniku km co 2 sekundy zmienia się kolor z białego (neutral) na zielony (eco)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Megane IV 2018 rok.

Wczoraj rano pierwsze uruchomienie samochodu i okazuje się że nie działa ekran dotykowy 7 cali, radio, nie działają też porty USB. Część odpowiedzialna za klimatyzację działa, ale nie wiem jaka jest ustawiona temperatura. Przycisk eco nie załącza trybu eco, ale na liczniku pojawia się napis eco. Odpiąłem akumulator na godzinę, po podłączeniu na liczniku km co 2 sekundy zmienia się kolor z białego (neutral) na zielony (eco). Auto już jest po gwarancji.

Dzwoniłem do ASO, mam termin dopiero na 11.06 do elektryka. Co ciekawe jak podałem mój numer rejestracyjny to Pani w ASO powiedziała mi, że przy moim samochodzie świeci się im w systemie jakieś OTS (wymiana oprogramowania RLINK).

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem?

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pomoże. Przecież odpiął akumulator. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne rlink - tylko do tego potrzebujesz komputer jeśli nie wyświetla Ci się nic. Brzmi jak uwalone radio. Niestety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe to w głośnikach co 3 sekundy słychać "tykniecie". Czyli serce Renaty daje jakieś oznaki życia;) To pewnie jakieś przebicie z  komputera. Porty USB nie działają - nie ładują telefonu. Zobaczymy co podziała ASO, bo niby jest OTS że trzeba wymienić oprogramowanie. Moja Renia nie miała nawigacji ale miała od początku jakiś moduł do android auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 3look napisał:

głośnikach co 3 sekundy słychać "tykniecie"

Bo radio się włącza ale resetuje.

Uwalony soft w radiu.

Ten OTS paradoksalnie może Cię uratować bo powinni Ci to zrobić w ramach gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w ASO powiedzieli ze jeśli wymiana softu pomoże to nie będę nic za to płacił. Zobaczymy;) Napiszę 11.06 na czym stanęło. Dzięki za informacje. Pozdro

 

Dziś rano młody otworzył prawe tylne drzwi i radio się załączyło:) Do serwisu i tak pojade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kamery tylko czujniki parkowania.

 

Radio działało tylko jeden dzień. Potem włączyło się jeszcze raz samoczynnie podczas jazdy. Skończyło się na wymianie radia w ASO, co jak wiadomo tanie nie było. Można to było zrobić taniej. W Bytomiu i w Tarnowskich Górach jest 2 specy, którzy zajmują się takimi naprawami ale więcej byłoby z tym "zachodu" dla mnie. Na olx można do nich znaleźć kontakt wpsując rlink. Konkretni goście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!