Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w zakupie Megane 1,6 dCi


pwenus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Proszę o pomoc, weryfikację poniższego auta:
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6dci130kmfull-wersjaenergyserwissuper-stan-ID6F0Nf2.html 

Martwi mnie przebieg trochę bo jak na Niemcy to baaardzo mały.

Pomyliłem Megane III z IV , proszę admina o skasowanie

Edytowane przez pwenus
Bład w opsiei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasienica Brzozów. Co drugi dom komis. zagłębie handlarzy :). Czy to skreśla ten samochód. Pewnie nie:). Czy należy sprawdzić prawdziwość opisu? Pewnie tak. Moim zdaniem nie opłaca się ściągać całych aut. Owszem zdarzają się pojedyncze strzały. Ale to naprawdę rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję trochę tej wersji, podgrzewane fotele i kierownica, sam parkuje, martwe pole, pełen podłokietnik i .... zwykłe lusterko bez fototchromu?

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód w wersji Intens (Multisens, podświetlania na drzwiach w 5 kolorach do wyboru np. od nastroju) z pakietem Easy Parking (półautonomiczne parkowanie, kamera parkowania tył i czujniki martwego pola z sygnalizacją wykrycia w lusterkach zewnętrznych). Na tylnej masce nie zgrywają się lampy jak w każdej megane IV. Elektryczny hamulec postojowy, światła halogenowe. Duża nawigacja 8,7" (były również 7"). Felgi 18". Podgrzewane fotele. Wygląda jak by miał kontrolę pasa ruchu i AHL automatyczną zmianę świateł (świetna sprawa) (odpowiednie wycięcie pod czujnik nad lusterkiem).

Faktycznie: to lusterko jest bardzo dziwne, bo auto w najwyższej wersji wyposażenia a nie jest elekrochromatyczne. Obejrzałem cennik dla Polski: lusterko takie było dostępne w wersji GT i Bose, nie dostępne w pakietach.

Obejrzał bym dokładniej przód pojazdu: rok produkcji szyby przedniej, przednich reflektorów, obudowy akumulatora (tam jest taki śmieszny filterek na dolocie - tu jest czysty jak nowy - ma niższy przebieg i u mnie ma kolor szary), daty produkcji przednich błotników, obecność osłony pod silnikiem.

Do ustalenia czy jest androidauto - jest czytnik kart pamięci - mam z 18' u mnie nie ma, mam AA.

Szkoda, że wnętrze jest wyplakowane.

PS: z tymi elementami wyposażenia to jest tak, że na różne rynki było różne wyposażenie. Dla przykładu podam: na Białorusi można kupić Dustera 2 z grzaną kierownicą, szybą przednią, tylną kanapą. Czasem te samochody na rynek niemiecki miały niższe wyposażenie a nie wyższe.

Na silniku się nie znam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!