Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 GT220 - ocena egzemplarza


undercover20

Rekomendowane odpowiedzi

GT220 , jak nie bity to brałbym jak Reksio szynkę.

A tak serio, Radom , tam cawaniaków handlarzy więcej niż kobiet na targu handlujących warzywami.

Wziąłbym pod uwagę skąd auto , jak długo było w rękach sprzedawcy i dobrze sprawdził miernikiem i na SKP od dołu.

Cena jest jaka jest brak xenonu, brzydkie felgi :) 204 tys km ale to lekkie dotarcie silnika.

Od razu o rozrząd zapytaj bo może trzeba wymienić a to już ok 2 tys. kosztuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT220 jest super;

   - zawieszenie bardziej twarde niż GT180,

   - silnik montowany to F4R 874,

       - w serii ma 230 ~240 KM,

  - silnik ten sam co w RS-ach,

  - programem robisz  ok; 300 KM  i  440 Nm  -  na seryjnych gratach,

Bardzo ważne, żeby nie kupić zajechanego egzemplarza;

  - można bez remontu zrobić ok;700.000 km przebiegu,

  - najbardziej udany silnik reno

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Refild napisał:

GT220 , jak nie bity to brałbym jak Reksio szynkę.

A tak serio, Radom , tam cawaniaków handlarzy więcej niż kobiet na targu handlujących warzywami.

Wziąłbym pod uwagę skąd auto , jak długo było w rękach sprzedawcy i dobrze sprawdził miernikiem i na SKP od dołu.

Cena jest jaka jest brak xenonu, brzydkie felgi :) 204 tys km ale to lekkie dotarcie silnika.

Od razu o rozrząd zapytaj bo może trzeba wymienić a to już ok 2 tys. kosztuje.

 

Nie jest to Śląsk, ale kawałek do Radomia i tak mam co trochę mnie hamuje przed wycieczką w nieznane, tym bardziej, że cena podejrzanie niska.

Wiadomo, wywiad i trzepanie jak najbardziej wskazane.

Właśnie ten brak Xenonu i felgi trochę kłują w oczy. Przebieg mi niestraszny - dla mnie to tylko liczba.

Byle buda był zdrowa, mechanikę zrobię sobie sam także tutaj prę stów na rozrząd mnie nie zaboli.

 

Chyba przedzwonię z ciekawości, może sprzedający będzie wylewny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!