Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktywacja Rs Monitor R link 2


Rekomendowane odpowiedzi

 Witam

Jeżeli ktoś szuka aktywacji RS Monitora to polecam zobaczyć na tym forum ja zrobiłem jak na tutorialu i działa   

[TUTO] instalacja RS Monitor R-LINK 2 (V7 mini) - W prawym rogu R-Link (auboncoindurlink.fr)

 

Jeżeli ktoś będzie chciał mogę dać screeny z forum

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 6.2  :!: - aniewa

 

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jutro postaram sie wszystko wrzucić 

Na początek trzeba umieścić pendrive w samochodzie i włączyć radio na jakieś 2 min i na PC pobrać program toolbox który jest na stronie MyRenault

 

1.Pobierz WLSDecrypt.jar

https://auboncoindurlink.fr/download/file.php?id=16&sid=ee7b3eb6120590a9fa5c8730aaa0f199

2.Wprowadź numer VIN

3.Kliknij WLSDecrypt

4.Wybierz plik WLS dysku flash USB

5.Wróć do katalogu pliku WLS, tam pojawiły się 2 nowe pliki

6.Jeden xxxMAIN.JSON i jeden xxxMAP.HTML

7.Edytuj plik MAIN za pomocą notatnika

8.Dodaj to po }, { w pliku

"name": "com.renault.rsmonitor",

"lastUpdate": "1578077745427",

"versionName": "1.6.20191122.0",

"versionCode": 6, "size": "4702208",

"system": false,

"addonApp": true

}, {

9.Wróć do WLSdecrypt, a następnie kliknij CRYPT WLS, w 1. wiadomości wybierz NIE

10.Utworzono nowy plik WLS, usuń stary

11.Przejdź do swojego konta My Renault.com i sklepu R-Link Store

12. HISTORIA -> zakładka Moje aktualizacje -> Zarządzaj moimi produktami -> Kliknij Zarządzaj R-link (zdjęcie w załączniku)
13. Sprawdź monitor RS

14. Kliknij Synchronizuj

15.Uruchom TOOLBOX, a tam RS Monitor zostanie zaoferowany jako aktualizacja (zdjęcie w załączniku)

16.Pobierz aktualizację

17.Umieść pamięć USB w samochodzie, aby zainstalować aplikację RS Monitor w R-Link

18.Umieść klucz konfiguracyjny (poszukaj modelu w pliku konf) przez ddt4ALL (zdjęcie w załączniku)

19.Klucz trzeba wkleić w miejsce zaznaczone nr 4

 

 

 

capture 13.jpg

11.jpg

22.jpg

Pilki Konf.txt

Edytowane przez Xantin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!