Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak i gdzie zamontować zwrotnice


Rekomendowane odpowiedzi

Ok a czy to Arkamys ma znaczenie z jakiej firmy bo na necie większość radio jaka widziałem z tym oznaczeniem jest z firmy bosch ale jeśli dobrze widziałem to tez było z blaupunkt to czy jest znaczenie które kupić czy oba maja ten wzmacniacz. I kolejne pytanie jak już kupię radio i wyświetlacz z tymi oznaczeniami działa to na zasadzie plug & play czy trzeba dokonać jakiś dodatkowych działań typu programowanie licznika, aktywacja clipem czy zmiana ustawień wyświetlacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jakiej firmy kupisz. Po pierwszym włączeniu radio powinno poprosić o kod, po jego wprowadzeniu nie trzeba już więcej go wprowadzać, nawet po odłączeniu zasilania, jeśli pozostanie w tym samym aucie Po wymianie może być konieczna zmiana konfiguracji w radiu, jeśli radio współpracowało z nawigacją to nie będzie funkcji ustawiania godziny, trzeba zmienić na opcję bez nawigacji, wtedy pojawi się w menu radia opcja ustawiania zegarka

Edytowane przez milejow
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a co z tym ustawieniem wyświetlacza ktos cos wie? I jeszcze taka rzecz jakbym chcial zmienić radio na nie fabrycznie to co zrobic żeby działało sterowanie z kierownicy i co sie dzieje z wyświetlaczem?

Edytowane przez q3none
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są adaptery które swoje kosztują, zdaje się 200+ PLN. A wyświetlacz będzie ci tylko wyświetlał temperaturę.

 

Są też radia z pewnego chińskiego portalu, które mają ekran z całym daszkiem, który montujesz zamiast fabrycznego. Oparte są o androida, i chyba zyskujesz android auto. Co do jakości się nie wypowiem, bo nie widziałem tego na żywo, ale kilku ludzi tu na forum montowało i jak poszukasz to są ich relacje.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ostatecznie ustawiłem już godzinę poprzez program Ecu Tweeaker i wszystko działa ładnie pięknie. Wiec chciałbym podziękować wszystkim tym co mi pomogli lub próbowali  tutaj w tym oraz namówili abym nie dziadował i kupił troszkę mocniejsze radio ponieważ jazda teraz jest znacznie przyjemniejsza. Tak wiec dziekuje u życze wszystkieo dobrego :)

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam w budżecie na ten rok zapisaną wymianę głośników na Audio System M130 EVO2 i właśnie mam zagwozdkę, ktoś mi rzucił ostatnio, że normalnie 16 calowe wskakują w swoje miejsce po zamontowaniu dystansu 18mm. Mam radio Arkamys 3D (czyli to z lepszym "wzmacniaczem"). Nie chcę montować w bagażniku żadnych tub, robić jakiegoś agrotuningu - po prostu zamontować porządne głośniki i mieć spoko audio.

 

Czy głośniki 16cm nie wykończą tego biednego radyjka? Czy 16cm faktycznie wpadną i nie będą tłuc o boczek?

 

@q3none jesteś zadowolony z efektu? Wymieniałeś tylko przód? Jesteś w stanie nagrać jak to plus minus brzmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!