Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wygłuszenie przednich drzwi, zdjęcia. - Megane II


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo tematów jest związanych z wygłuszaniem i poprawą audio w MIII ,ale na temat MII nie ma praktycznie nic,a jeżeli już coś sie znajdzie to zdjęcia dawno wygasły ,więc służę pomocą. 

 

Sam jestem w trakcie rozbudowy audio w swoim kasztanowozie i zabieram sie za poprawe drzwi na wiosne . Póki co siedzi jednostka centralna Sony dsx-gs80 4x100w i głośniki Vibe slick 5 component w wygłuszonych furtkach ,ale na próżno szukać tu uderzenia.Do końca miesiąca pownien zagościc sub alpine 20cm z gserii w bandpasie,będzie pędzony prosto z radia. Radyjko podaje 88w rms w mostku na tylnych kanałach . 

 

 

 

34050_432558876182_7135986_n.jpg

34050_432558881182_8057511_n.jpg

34050_432558891182_3940260_n.jpg

34050_432558951182_2754969_n.jpg

34050_432558956182_2117010_n.jpg

34050_432558896182_8177258_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aniewa zmienił(a) tytuł na Megane II, wygłuszenie przednich drzwi, zdjęcia.
W dniu 8.11.2023 o 19:37, Krauziak napisał:

 

 

Troszkę słabo trafiasz z wyborami. Głośniki słabo się nadają. Daj tego suba (chociaż skrzynka bardziej się nadaje i być może mylisz pojęcia) na choćby tanim wzmacniaczy. Radio nie powinno grać w mostku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio mostkuje się automatycznie kiedy podpinasz tylko jeden kanał tylni. Ta opcja nazywa sie sub direct i wtedy wzmacniacz w radiu podaje 88w rms. Jest sterowanie fazą jak i filtrem dolno przepustowym. Do 8cali wystarczy, 10calowego tangbanda w skrzyni 45l pędzi aż miło, sam byłem w szoku. 

 

Co do głośników to zdjęcia nie są moje, po prostu znalazłem w necie i postanowilem się podzielić, ponieważ informacji na temat mII jest jak na lekarstwo 

Edytowane przez Krauziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Prezes zmienił(a) tytuł na Wygłuszenie przednich drzwi, zdjęcia. - Megane II

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!