Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Systemu R-link 2


makintosz

Rekomendowane odpowiedzi

@sztywniutko Zgadza się. Kilka miesięcy temu centrala zablokowała ASO możliwość aktualizacji. Za dużo "ubitych" modułów R-Link2... :).

@Geble Jak najbardziej będzie. Kwestia wciśnięcia jednego przycisku w developer mode. Ewentualnie ddt4all. Autoconfigure, po aktualizacji, nie uaktywnia nowej funkcjonalności bo nie jest przypisana do wcześniejszych egzemplarzy. Co nie oznacza, że nie można jej ręcznie aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakiegoś magika specjalistę akrobatę, który ruszy Apple CarPlay? Mam obecnie 3.3.16.980. Zdążyłem się już dowiedzieć, że można Android Auto rozruszać, a co z ACP? Kaplica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, arcean napisał:

@Geble fabryczne 3.3 powinno już mieć ACP. Aktualizowałeś z wersji 2.2?

 

Nie miałem nigdy 2.2, zaczynałem od wersji 3.x.x, już nie pamiętam jakiej. Nigdy nie miałem i dalej nie mam ACP.

 

To jest w ogóle jakaś chora akcja, pamiętam, że zaraz jak odbierałem samochód z salonu (luty 2017) to zaraz pojawiały się petycje do Renault na jakiejś tam specjalistycznej stronie, gdzie oni sami faktycznie odpowiadali i było wielkie oburzenie czemu dalej nie ma AA/ACP w R-Link2. W końcu odpowiedzieli oficjalnie, że owszem będzie, ale jedynie dla samochodów z produkcji > Maj 2017. Czyli kupiłbym 3 miesiące później dokładnie ten sam samochód i miałbym ACP, a tak bujam się od 3 lat i nic. Dla mnie totalna żenada.

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz rację żebym wiedział to też bym dorzucił parę groszy i bym kupić  nowszego a tak kupiłem grudzien 2016 i teraz się byłam szukam kombinuje doszedłem do momentu że mam Android auto mapy google waze you tube tylko dźwięk ale nie ma video ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, arcean napisał:

Sprawdzałeś to? Ciekawe jaką masz generację modułu R-Link.

 

 

Śledziłem ten temat przez ponad rok, ale potem dałem sobie spokój, bo wszędzie jedynie pisali, że można wymusić AA, a nie ACP. To pierwsze mnie nie interesuje. Czyli mówisz, że jest jakaś nadzieja? Tylko jak to zrobić, w sensie samemu przecież samego modułu USB nie wymienię. Jak sprawdzić generację modułu R-Link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!