Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie mogę otworzyć maski !


Rekomendowane odpowiedzi

...da się :P

 

dało się :P

Dzięki chłopakom z meganeownersclub.co.uk wyjąłem.

Na wszelki wypadek wrzucam "instrukcję".

1. ciągnij wzdłuż dołu grilla zaczynając od tego najbliżej znaczka - są tam cztery klipsy na dole. Jeden po drugim będą wyskakiwać. Należy użyć sporo siły, lecz nie szarpać.

2. Jak wyskoczy z klipsów u dołu to należy przechylić dół grilla do góry aby można było go wysunąć. Należy to zrobić, gdyż wzdłuż górnej krawędzi są rozmieszone dwa plastikowe zaczepy.

3. Zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Witam właśnie udało mi się awaryjnie otworzyć maskę w megane 2 rok 2006 polift nie było łatwo ale podzielę się spostrzeżeniami bo na necie jest mało konkretów a mianowicie zaczynamy od wyjścia nerek wychodzą ale trzeba uważać na dolne zatrzaski najlepiej podważyć trochę o od dołu i delikatnie szarpać jak je wyjmijcie obie to po stronie kierowcy luzujemy trochę boczna osłone intercoolera umożliwi nam to poluzowanie plastików na chłodnicy,  jeśli mamy już plastiki z głowy to wyszarpujemy rurę wlotu powietrza do silnika jeszcze może być taka biała siatka ja jej nie miałem jak jest to ją ściągacie,  po plastiach mamy już dostęp do zamka od dołu i do linki najlepiej jeśli złapiemy za linkę w pancerzu i wyszarpujemy z prawej strony tak by się poluzowało te łączenie linek które zazwyczaj puszcza u mnie tak właśnie było jeśli mamy linkę z prawej strony od kierowcy wuciągnietą to ciągniemy za koncówke maska powinna się otworzyć schemat zadziała jak koniec linki jest w zamku jeśli nie to zostaje jakoś śrubokrętem od dołu zamka otworzyć u mnie miałem jeszcze problem bo przy szarpaniu linki w pancerzu wyskoczyła mi z zamka na szczęście po kilku prubach udało mi się ją wsadzić na miejsce. 

 

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: - aniewa

Przydało by się kilka kropek i przecinków. 198 wyrazów i tylko jeden przecinek.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Prezes zmienił(a) tytuł na Nie mogę otworzyć maski !

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!