Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kabel vag kkl (ftdi-chip) i zabawa samochode


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Panowie potrzebuję zdiagnozować rampę w swojego scenica. Mam zainstalowaną wersje full DDT2000 działa czyta błędy i usuwa natomiast nie widzę nigdzie tego co mi niezbędne tzn ciśnienia ... Wyczytałem na tutaj zęby ściągnąć wersje light ddt 2000 natomiast nigdzie nie mogę jej znaleźć Skąd pobrać LIGHT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawdź w START--->Wszystkie programy--->Diagnostic---> DDT2000 - Light (zawsze jest z programem DDT2000 full

 

Panowie, co z tym tłumaczeniem? Przetłumaczył ktoś z naszych ? Podzielicie się tym tłumaczeniem, bo francuskiego nie znaju. Coś tam liznąłem, ale to chyba nie w tę stronę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Light wybierasz jak klikniesz szarą ikonę DDT2000 na pasku z prawej strony. Przynajmiej tak było w wersji 2.3.0.1. Light i nie light chyba sie poza tym wogóle nie rożnią co do funkcjonalności.

 

A ja mam inny problem:

Nie moge połączyć się z innymi modułami niż airbag w megance I ph2 z 2002r? W DDT to model x64, wyglada na to że w bazie nie ma odpowiednich modułów UCH, ECM, ABS itp. Nie mogę sczytać nawet VIN. U mnie łączy się tylko z airbagiem ACU3, więc połączenie jest. Baza 710Mb.

Edytowane przez wilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja uruchamiam na xpeku, na razie próbnie bez kabelka .

Działa , wchodzę w wybór auta , później ecu , tymczasem tyle .

Masz internet explorera , może przeinstaluj od początku zgodnie z instrukcją.

Edytowane przez audikom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na laptopie mam tylko jedna partycję i jest to samo.

Aby DDT2000 zadziałał należy zainstalować "xml 3.0". Jest to poprawka KB 832414, ale prawdopodobnie gryzie się z poprawką z SP1 KB 953595 (hotfix). System nie pozwala jej usunąć. Próbowałem w trybie awaryjnym modyfikując rejestr. Program SafeMSI.exe też nie pomaga. Już dobrych kilka dni grzebię w necie i szukam odpowiedzi. Jest to błąd systemowy 2146697211 i dość często występuje. Na razie nie umiem sobie z nim poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączył się ktoś z Megane I ph1 z silnikiem K7M 720(BA0L) z Fenix'em 5? Wszystko wrzucone zgodnie z instrukcją, bez skutku. Kabel VAG-KKl od viakena, DDT2000 Renault-Nissan 2.3.0.1 z bazami ~400MB oraz ~900MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, bawiłem się ddt2000 w megance i zrobiłem głupotę :/ a mianowicie przestawiłem którąś poduszkę na "wyłączona"

i w tym momencie się zaświecił błąd jeden (w tłumaczeniu) że "epprom był modyfikowany przez zewnętrzne urządzenie" którego się już nie da skasować a 2 kolejne to że "świeci się kontrolka" i " zapisane błędy w pamięci " te dwa się daje wykasować do czasu ponownego włączenia zapłonu natomiast ten pierwszy już się świeci non stop :( (jak coś mogę podesłać zdjęcia) . Wszystko jest tak jak było wcześniej czyli te poduszki które są to są włączone,a kontrolka się świeci. nigdy wcześniej ta kontrolka się nie świeciła, nawet przy odpalaniu samochodu. Co byście mi na to poradzili? Myślałem czy by nie pomogło jakoś przeinstalowanie/zresetowanie (jak po wypadku) tylko czy by się to dało zrobić ddt? (wgrać nowe oprogramowanie? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!