Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam namiary na wycieraczki ale zaznaczam,to są do poliftowych, bo ramiona zostały zmienione:

http://allegro.pl/wycieraczki-plaskie-renault-scenic-ii-2005-i3626557394.html

Ramiona zakupione okazyjne, też na Allegro. Tu trzeba trafić na takie w dobrym stanie i jak najnizszej cenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien

Widziałem je dzięki.... tak jak pisałeś ramiona zmieniał Twój syn to i wycieraczki teraz może taniej kupować)))typ mocowania STD

A co sądzisz o tych Comline? Co to w ogóle za firma?

Badziew czy da się żyć? Ktoś widział słyszał?;-)

Bo w jednym ze sklepów (link zakazany do wklejania) są w cenie około 64 zl a mocowania wyglądają na porządne E1 - nie "połówkowe" jak to opisane jest w poprzednich postach

Tyle, że jaka jakość gumek w tych comline , hałasuja etc.,itd,itp... może ktoś coś wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zadzwonić do ASO. Do Scenica II ph II kupiłem za niecałe 80 zł komplet oryginalnych wycieraczek przednich korzystając z kuponu rabatowego wydrukowanego ze strony Moje Renault. Bez kuponu chcieli 115 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetiq

Dobrze gadasz dać ci wódki:-)

w "stolycy" 113zl od ręki

teraz tylko kuponik muszę jakoś załatwić) Możesz jakiś link mi podesłać? Będę wdzięczny

 

update:

Kuponików na wycieraczki brak(

Wkurzyłem się i kupiłem za zboże 114zł

napis Renault starłem paznokciem (paznokiec umyłem!)

W końcu lux, a wraz z naprawioną pompką spryskiwaczy (dzięki CI o Wielkie forum megane!) całość wymiata

PS. Oryginały i tak mają jakąś skuwkę i jej zdjęcie to nie lada wysiłek - zatrzask mocno przesuwany

chyba że nie zauważyłem jak zwykle gdzie śrubokręt włożyć by gładko zeszły

Edytowane przez mefikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powitać w razie złego wyboru działu proszę moda o przeniesienie.

Temat może i rzeka ale nie mogę trafić nic w tej sprawie jakie polecacie wycieraczki,coś sprawdzonego nie drogie a wytrzymałe.Może ma ktoś wtyki i wie gdzie dostać same gumowe piórka dobrej jakości. Orginalne Oryginalne Valeo się skończyły już w GER przyjechały z autem ale do niczego się nie nadawały więc kupiłem same gumki,te pośmigały ze4mc i skończyły się.Następnie doświadczyłem nijaką nowość wycieraczek teflonowych bezprzegubowych te przelatały tamtą zimę i lato a od jesieni w szybkim tempie kończą żywota. Szukam patrzę i co by nie wybrał to zawsze są negatywne opinie.

 

Temat połączyłem z już istniejącym. Zapoznaj się z nim, jest tu sporo opinii na temat różnych piór wycieraczek. - damiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wiecznych wycieraczek.

Trzeba wybrać pomiędzy jakością pracy, żywotnością i ich ceną.

Ogólnie można powiedzieć, że im droższe tym lepsze, ale może nie zawsze się to sprawdza.

A wybór każdy musi podjąć samemu, bo które wycieraczki są lepsze?

te co kosztują X i starczają na rok, czy te co kosztują 1/3X a starczają na pół roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Motgumy ale zwykłe szkieletowe z spojlerem dla kierowcy.Kierowałem się zadowoleniem z użtkowania w Lanosie bo służą już chyba 3cią zimę i zbierają dobrze.Kiedyś słyszałem ,że skoro producent nie wypuscił z fabryki na wycieraczkach płaskich to ramię nie jest do takich wycieraczek przystosowane(siła docisku,kąt przylegania)Zakupiłem też do Lanosa po wymianie na nowe nie widzę zmian na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę na tył lepszą kupić. Kupiłem sobie wycieraczkę na tył taką za ok 10zł, i mi nie zbiera całej szyby ;/ jakoś górna część niedokładnie wyciera. Fakt szyba troszkę zaokrąglona jak to w kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!