Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

Skuszony raczej pozytywnymi opiniami zakupiłem Heynery , niestety do niczego się nie nadają. Megane 2 PH 2, mocowanie na prosty bagnet, zatrzaskują się na ramionach ale mają spory ruch "obrotowy". Nie ma szans żeby ustawiły się do szyby pod kątem prostym więc skaczą sobie losowo a to idąc w dół a to czasem idąc do góry no i tłuką się przy zmianie kierunku ruchu. Identyczny problem przedstawia ten film. Jak u Was siedzą te adaptery na ramionach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd są takie opinie czerpane. Te wycieraczki można położyć obok wycieraczki do butów przed drzwiami do zgrubnego ich oczyszczania :) Kup normalne, pasujące do ph2 pióra, bo tam jest zmiana mocowania: Wycieraczki pióra RENAULT Talisman oryginał VALEO PRUSZKÓW - Allegro.pl

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z wycieraczkami to loteria. Kupisz stare, zesztywniałe, skruszałe leżaki, nieprawidłowo przechowywane, wzrokowo tego nie ocenisz, a działać dobrze nie będzie. Mam obecnie Heynery Hybrid(są różne wersje, na filmie jest All Seasons)  w dwóch autach od roku, a może nawet dłużej, działają całkiem sprawnie, ale zbliża się ich koniec. W Megane 3 mam bagnet, sieci sztywno, z tym że adapter kupowałem oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robisto

 

naprawdę warto bawić się w jakieś zmiennikiem skoro oryginalne, świetne wycieraczki do twoje wozu kosztują niedużo i zapewniają rok super pracy. Nigdy nie zawiodłem się na oryginałach Reno. Kupuje z Allegro raz w roku. Tanie i najlepsze. 
 

Zobacz ofertę: WYCIERACZKI ORYGINAŁ RENAULT MEGANE II OD 2006 r. https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-oryginal-renault-megane-ii-od-2006-r-5552798195?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej miałem Bosch AeroTwin i były świetne. Teraz mam oryginalne i jakoś nie jestem z nich zadowolony. Zbierają całkiem dobrze (ale nie doskonale). Jak są mniejsze opady to strasznie "pierdzą". Mam je od lipca/sierpnia 2020. Na wiosnę wrócę do AeroTwinów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Z nieco innej mańki:

Fabryczne wycieraczki w Kadjarze pochodzą od firmy MITSUBA. Nie do kupienia. W ASO też ich nie mają. Poza tym kupując coś nie od Renault można się naciąć na wycieraczkę prawą o długości 400-430 mm, podczas gdy oryginalnie powinno być 480 mm. Wynika to chyba z tego, że przedliftowe egzemplarze miały krótsze pióra, ale pewności nie mam, bo mój jest z 2019 r.
Niezły pasztet.
Pióra od Mitsuby są w porządku: i jakościowo i wizualnie (hybrydowe). Szczególnie płaskie (bezszkieletowe) pióra innych producentów mają wstrętnie wystający element mocujący, który wygląda tragicznie i mało elegancko. Przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Faustus napisał:

Nie do kupienia

https://allegro.pl/oferta/oryginal-wycieraczki-przod-renault-kadjar-od-2017r-10512126389

Z dłuższym wycieraczką pasażera mają nr. 288903138R

Te z krótszym piórem mają nr: 288901965R

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!