Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i [MEGANE II Ph II] OPONY ZIMOWE


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem tarcze z przodu 280 i na to stalowe 15 wchodziły bez problemu. Na 100% nie jestem pewien czy alu by podeszło, ale jak kupowałem felgi to mi alu też proponowali, felgi kupowałem w ASO. W sumie to zawsze możesz przedzwonić do ASO żeby się upwenić.

 

BTW - u mamy, Megan III, tarcze 280 - na zimę Alu 15 pasują bez najmniejszego problemu.

Edytowane przez mr_t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam , co sądzicie o oponach Meteor Winter 205-55-16.? Ja nigdy się z takowymi nie spotkałem, a i w internecie nie wiele o nich jest napisane.Może ktoś z Was miał okazje je użytkować?. Mam okazje kupić nowe opony za niewielkie pieniądze, wiem że na oponach nie powinno się oszczędzać ale obecnie mały kryzys finansowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to ja dodam od Siebie kupiona Bridgestone Blizzak LM-32 195/65 R15. Zrobiona 2000km co prawda bez śniegu. Cena wyszło mnie koło 800 zł. Opona wykonana we Francji. Po suchym asfalcie nie pływa nie szumi przy 90km/h bieżnik dość agresywny dwa znaczniki 1.6mm i 4mm. Na mokrym w tak jak letnie nie wykazuje poślizgów i normalnie hamowanie bez abs. Potem powiem jak na śniegu bo w tym tygodniu w górach powinno popadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam czy ktoś może użytkuje opony bridgestone blizzak lm 32 lub pirelli snow control III ??? jakie ma o nich zdanie? pytam się bo noszę sięz zamiarem zakupu do megane. Dziękuję serdecznie za odpowiedź

Edytowane przez grom91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Koledzy jako, że czeka mnie zakup zimówek zaczynam się powoli rozglądać mam parę typów jednak sam do końca nie wiem, które opony wybrać. Co sądzicie o :

1. Dębica Frigo 2

2. Barum Polaris 3

3. Kelly Winter ST

4. Kormoran Snowpro

Według was najlepszym wyborem będą? Nie ukrywam, że chciałbym znaleźć złoty środek pomiędzy ceną a jakością czasem jest to ciężko pogodzić, ale może w tym przypadku to się uda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A miał może ktoś z was styczność z oponami Continental ContiWinterContact TS850? W tamtym roku kupiłem dwa nowe Bridgestone'y Blizzak LM-32 i teraz potrzebuje kupić kolejne dwie, tylko nie wiem na które się zdecydować. Czy dokupić dwie takie same opony czy może jednak te Conti, które mają bardzo dobre opinie w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma sensu się bawić w inny przód, inny tył? Początkowo, po zakupie dwóch opon w tamtym roku miałem taki plan, żeby dokupić kolejne dwa Bridgestone'y do kompletu, ale jak niedawno zacząłem przeglądać ceny to wyszły mniej więcej podobnie jak Continentale (parę złotych różnicy w którąś ze stron było). Dodatkowo jeszcze jakiś czas temu jeszcze znalazłem jakąś starą gazetę z tamtego roku z testem zimówek i Conti były chyba na pierwszym miejscu dlatego też zacząłem je brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!