Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i [MEGANE II Ph II] OPONY ZIMOWE


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienilem opony na zimowki, wywazono je za pomoca komputera. Niestety autko minimalnie sciaga do prawej strony... Moze to dlatego, ze w jednej z opon (przednia prawa) przy wywazaniu latal jakby piasek i nie dalo sie dokladnie wywazyc. Co z tym robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frais-z doświadczenia wiem, że tylne są równie ważne jak przednie. a w niektórych przypadkach nawet ważniejsze.polecam zdecydowanie wymianę 4 sztuczek <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjade pod kompresor i powiem jak cisnienie. Niby powinno byc wszystko dobrze, bo pompowal na moich oczach kompresorem wszystkie opony. Opona jest w stanie dobrym - gleboki bieznik, brak guzow, felga niepogieta. Jeszcze sprawdze jak jest przykrecone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z wybraniem opon. Mam Meganke II z 1.6. w lato jeżdżę na Kleberach Dynaxer HP2, więc na zimę wolałbym jakieś lepsze kapcie. Myślałem tak ok. 800zł.

Oto co znalazłem:

 

Continental ContiWinterContact TS830

 

Dunlop SP WINTER SPORT M3

 

Dunlop SP Winter Response

 

Pirelli ScottoZero

 

Nie mam pojęcia czym się te opony różnią, i przede wszystkim którą wybrać. Domyślam się ze dunlop sport ma jakąś namiastkę zacięcia sportowego. Najlepsze wydają się Pirrelki, ale nie znam się na tym, więc jakbyście mogli pomóc to był bym wdzięczny. Wczoraj już driftowałem po śniegu w 3mieście na letnich.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kilku źródeł otrzymałem info że akurat WRg2 jest oponą jednak lepszą od grip 7+.

cichszą, bardziej komfortową i lepiej się trzymającą

 

Mój link został poprawiony, a Twój post jako zbędny (nic nie wnoszący do tematu), skasowany. Zbyteczne uwagi zostaw dla siebie i nie wypisuj w postach - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak i kilku kolegów pomykamy na tych Goodyear Ultra Grip i złego słowa jeszczem nie słyszał. Osobiście jestem bardzo zadowolony i dlatego z czystym sumieniem polecam <ok>

Najpewniejszym źródłem informacji są ci ludzie, co tego używają a nie z zasłyszanych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubolak, ja osobiście używam Continetale, które wymieniłeś, wydaję mi się dosyć głośną ale oprócz tego jestem zadowolony, więcej będę mógł powiedzieć dopiero po zimie bo to pierwszy kontakt z tą oponą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!