Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i [MEGANE II Ph II] OPONY ZIMOWE


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Pirelli świetnie się spisywały przez trzy sezony - do czasu aż zużyły się ponad 60 % - teraz to już makabra, jazda podobnie jak na letnich, aż dziw bierze jak jest różnica. Opony niby te same a nie takie same.

Teraz nadają się jedynie na okres jesienno wiosenny, na pewno w tę zimę nie będę na nich jeździł choć maja jeszcze ładny bieżnik. Ewentualnie zainteresowanym mogę sprzedać komplet ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ćwiczył ktoś z Was opony Kumho? O marce słyszałem ale nie mam wyrobionej opinii. W necie opinii też nie za wiele. Niby Mercedes i BMW stosuje na pierwszy montaż?

Myślę o czymś takim:

klepopon.pl/opona/kumho_kw23_i%27zen_xw_19021.html"]http://[ciach]klepopon.pl/opona/kumho_kw23_i...n_xw_19021.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no są nowe Oponki > Uniroyal MS Plus 66 - 195/65R15 T 91 < pierwsze wrażenie z jazdy hmm spoko, cisza i na razie jeszcze śniegu nie ma ..., jak spadnie to dam znać jak się sprawują ... :roll:

 

[ Dodano: 2010-11-01, 21:12 ]

MiszaElk, a tobie podpowiem, że ja z swoje oponki dałem 195 zł z montażem więc nie wiem czy warto pchać się w chinola czy coś tego typu /PS. a kosztują chyba więcej/ Co do ceny - Kto szuka nie błądzi i nie są to stare jakieś bo oznaczenie mają 3510, czyli 35 tydzień 2010roku. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako, że mój temat został brutalnie skasowany, podczepię się tutaj - może dostanę rzeczowe odpowiedzi...

Dwa modele dość wysoko w necie oceniane:

1. Michelin Alpin A4

2. Goodyear Ultra Grip 7+

 

Proszę osoby, które używają powyższego obuwia o opinie. Interesują mnie nówki sztuki, nie śmigane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z testu, który pokazał kepa416 jasno wynika co warto kupić i potwierdza się to co już nie raz padło na forum - że nie warto przepłacać za opony premium, a wystarczy kupić oponki Sava i będzie dobrze.

Jedna uwaga - jak będziecie patrzeć na ceny podane w tym teście to zwróćcie uwagę, że opony premium zwykle podawane są z indeksem T, a te ze średniej półki z indeksem H - sprawia to wrażenie, że różnice w cenach są mniejsze niż w rzeczywistości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!